Door to door​

Wynajem samochodów door to door

Nasza wypożyczalnia samochodów EURO STYLE Rent a Car z siedzibą w Warszawie wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów oferuje usługę „door to door”. Jest to niezwykle wygodna usługa, która ma na celu oszczędność Państwa cennego czasu poprzez podstawienie auta bez konieczności dojazdu do naszej siedziby, w dogodnym terminie pod wskazany adres. Wystarczy wybrać i zarezerwować auto telefonicznie bądź emaliowo bezpośrednio z naszej oferty wynajmu, następnie auto zostanie wynajęte oraz odebrane w dogodnym dla Państwa miejscu. Oferta jest skierowana do klienta indywidualnego oraz firm.
Korzyści wynikające z usługi „door to door” w wypożyczalni ”EURO STYLE Rent a Car” to przede wszystkim:

  • Dostarczenie auta bez konieczności marnowania Państwa cennego czasu i pieniędzy na samodzielny dojazd do nas. Ta sama zasada dotyczy zwrotu pojazdu.
  • Podstawienie auta pod wskazany przez Państwa adres, hotel, firmę, lotnisko czy inne miejsce na terenie Warszawy czy innego miejsca na terenie całego kraju !

ZAREZERWUJ AUTO I SKORZYSTAJ już dziś Z naszej USŁUGI i PRZEKONAJ SIĘ JAKIE TO WYGODNE!

Usługa door to door jest kalkulowana w zależności od odległości dostarczania pojazdu pod wskazany adres (średni koszt dostarczenia i odbioru pojazdu to 50zł, poza Warszawą 100zł).