Rental Tips Samochody luksusowe Wypożyczalnia samochodów służbowych

Najpopularniejsze samochody luksusowe w wypożyczalni Euro Style

Wypożyczalnia samochodów Mercedes GLE

Najpopularniejsze samochody luksusowe w wypożyczalni Euro Style. Coraz wyższa jakość usług w parze z bogatą ofertą, którą doceniają najbardziej wymagający klienci, to klucz do sukcesu w niemal każdej branży. Także na rynku wypożyczalni samochodów można zauważyć trendy zmieniające przyzwyczajenia konsumenckie. Euro Style car rent bryluje w pozytywnych zmianach, czego przykładem jest bogata oferta obejmująca między innymi samochody luksusowe i premium firm nie tylko z Niemiec czy Japonii, ale też USA, Włoch, Francji czy Wielkiej Brytanii.

Oferta wypożyczalni samochodów dla osób z zagranicy

Propozycje dla osób zza Oceanu. Specyfika dwóch największych rynków motoryzacyjnych Ameryki Północnej zasługuje na uwagę. Mimo coraz silniejszej pozycji marek z Japonii czy Korei Południowej (szczególnie w aglomeracjach), wciąż największą estymą cieszą się propozycje europejskich firm. Audi, Volvo, BMW, Volvo czy Volkswagen mają mocną pozycję w USA i Kanadzie. Także marki amerykańskie mają rzeszę zwolenników. I nie jest to tylko patriotyzm konsumencki.

Statystyki sprzedaży w Stanach Zjednoczonych czy Kanadzie wskazują na fonemem pick-upów, znanych jako mini ciężarówki. To tutaj po raz pierwszy zaprojektowano mini wany i oferowano pojemne SUV-y. Nie jest to przejaw gigantomanii. Amerykanie i Kanadyjczycy cenią przestrzeń, która kojarzy im się z bezpieczeństwem i wolnością. I nawet przy coraz surowszych normach dotyczących emisji spalin niewiele się zmieni w przyzwyczajeniach konsumentów. Hybrydy i pojazdy elektryczne o długości oscylującej wokół 500 cm są tego przykładem.

Podróżni przybywający do Polski z Kanady i USA szukają aut, jakie lubią i cenią. I oni właśnie chętnie decydują się na wynajem obszernych SUV-ów i miniwanów, także w wersjach 7-osobowych. Istotną cechą dla tej grupy jest bogate wyposażenie. Prestiż, czyli europejskie marki premium, to następny czynnik decydujący o wyborze.

Wynajem Audi

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Audi Q7
Wypożyczalnia samochodów Warszawa Audi Q7

Audi Q7 – odmiana 7-osobowa to idealna propozycja dla biznesmenów i turystów zza Oceanu; napęd na cztery koła, komplet wyposażenia (pakiety odpowiadające za komfort oraz bezpieczeństwo) – te cechy, plus, prestiż marki, decydują o wyborze.

 

 

 

 

 

 

Wynajem BMW

Wypożyczalnia samochodów Warszawa BMW X5
Wypożyczalnia samochodów Warszawa BMW X5

BMW X5 – SUV zapewniający sportowe wrażenia z jazdy, wyposażony w w automatyczną skrzynię biegów – dostępny jest od 290 zł za dobę przy wynajmie przekraczającym 3 miesiące.

 

 

 

Wynajem Mercedes

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Mercedes GLE Coupe
Wypożyczalnia samochodów Warszawa Mercedes GLE Coupe

Mercedes GLE Coupe – 7-biegowa skrzynia automatyczna, napęd na dwie osie, 258 KM i kompletne wyposażenie – trzecia z niemieckich marek premium też jest obecna w wypożyczalni, z której usług chętnie korzystają przybywający z USA i Kanady.

 

 

 

 

Wynajem Volvo

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Volvo XC90
Wypożyczalnia samochodów Warszawa Volvo XC90

Volvo XC 90 – szwedzka marka od lat ceniona jest w Ameryce Północnej za niebanalny styl i najwyższy poziom bezpieczeństwa; w ofercie Euro Style jest wersja z mocnym dieslem i napędem na cztery koła, wyposażona we wszelkie udogodnienia.

Oferta dla osób, które czekają na nowe auto z salonu

Ciekawą grupą klientów wypożyczalni Euro Style są osoby, które zamówiły samochód u dealera i czekają na odbiór. Obecnie w zależności od marki, modelu i specyfikacji czas ten wynosi od kilku tygodni do pół roku. Pośród nich na szczególną uwagę zasługują trzy propozycje modeli segmentów D i C.

  1. Peugeot 508 GT – nowa wersja francuskiej marki zachwyca stylizacją, wyposażeniem oraz obszernym wnętrzem; model ten stanowi doskonały przykład, że Peugeot śmiało może konkurować nie tylko z rodzimymi markami czy propozycjami z Japonii, ale też z samochodami zaliczanymi do premium; cena wynajmu wynosząca 100 zł za dobę (przy wypożyczeniu na minimum 30 dni) to kolejny atut.
  2. Mercedes klasy C – niemiecka średnia klasa premium nadal w doskonałej formie; wypożyczalnia samochodów Euro Style przygotowała wariant z silnikiem benzynowym i automatyczną przekładnią; minimalna cena wynajmu wynosi 130 zł za dobę (powyżej 90 dni).
  3. Lexus CT – kompaktowe nadwozie, hybrydowy napęd, atrakcyjna stylizacja wnętrza i nadwozia – to model sprawdzający się zarówno w mieście, jak również podczas dłuższych tras; cena wynajmu powyżej 30 dni wynosi 115 zł za dobę (powyżej 3 miesięcy spada o 10 zł za dobę).

Oczywiście powyższe propozycje to tylko ułamek oferty dla wymagających, a tacy przeważają pośród klientów Euro Style car rent. Warto sprawdzić, jeżeli poważnie rozważa się wynajem samochodu z młodego rocznika, w doskonałym stanie wizualnym i technicznym.

Poprzedni artykuł

Wynajęcie auta z wypożyczalni na wakacje 2021

Następny artykuł

Wynajem samochodu w dogodnym miejscu i terminie

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.