O nas

Wypożyczalnia samochodów EuroStyle

Wypożyczalnia samochodów Euro-Style działa na rynku od 2000 roku, a jej siedziba znajduje się w Warszawie. Z naszych usług korzysta rocznie około 3 000 Klientów, a nasze pojazdy przejeżdżają łącznie prawie 2 500 000 kilometrów.
Odbiorcami naszych usług są zarówno osoby prywatne jak i firmy. Dzięki aktywnej strategii marketingowej, opartej m. in. na Internecie docieramy do Klientów w całej Polsce i w świecie.
Większość realizowanych umów dotyczy samochodów osobowych, choć zainteresowanie wzbudzają także pojazdy dostawcze.

Celem firmy jest profesjonalne i rzetelne zaspokojenie potrzeb i oczekiwań Klientów w zakresie wynajmu pojazdów.

Realizację misji zapewnia kompetentny i operatywny personel, korzystna i atrakcyjna oferta handlowa oraz szeroka i zróżnicowana gama pojazdów postawiona do dyspozycji naszych Klientów.

Flota samochodowa jest tak kompletowana, aby każdy Klient, w zależności od swoich potrzeb znalazł odpowiadający mu pojazd. Dla podniesienia satysfakcji Wypożyczających, park samochodowy jest nieustannie modernizowany i rozbudowywany pod względem jakościowym i ilościowym.

Szczególną troskę kadra menedżerska firmy wykazuje w zakresie kontaktów z Klientami za pośrednictwem telefonów, poczty elektronicznej, serwisów internetowych, rozwijania pozagotówkowych form płatności i internetowego systemu rezerwacji pojazdów.

Efektem tych działań jest wysoka reputacja branżowa Euro-Style, ale co najważniejsze – satysfakcja naszych Klientów.

KONTAKT : eurostylerental@gmail.com