BMW 5 Czarny

Cennik

1-3 dni
350 PLN
4-7 dni
250 PLN
8-14 dni
220 PLN
15-21 dni
199 PLN
1 miesiąc (limit: 4000km)
5 500 PLN
3 miesiące
15 000 PLN

*Podana cena dotyczy wynajmu powyżej 3 msc.
*Limit kilometrów: 150km/dziennie. Cena za dodatkowy km – 1,50 zł
*Wynajem i zwrot po godzinach pracy 16- 8 rano (50zł)

Powyższy cennik auta posiada podstawowe ubezpieczenie OC

*Wykupując pełne ubezpieczenie(full insurane) +30% do ceny końcowej posiadają Państwo w pakiecie:

– OC, AC, NW, Assistance i w tym zniesieniem udziału własnego(odpowiedzialności własnej)

5 pasażerów

Auto

Silnik 2.0L 190KM

Diesel

Klimatyzacja

USB

Nawigacja w wyposażeniu

BMW 520 xDrive M - pakiet wypożyczalnia samochodów Warszawa

BMW 520 xDrive M pakiet - opis

BMW serii 5 (G30) jest w naszej ofercie wynajmu samochodów luksusowych od 2017roku i cieszy się największą popularnością wśród naszych klientów.
Nasze wersje są wyposażone w słynną jednostkę o oznaczeniu 520d i stwierdziliśmy, iż jest on prawdziwym pionierem wśród konkurencji – oprócz systemu zdalnego parkowania (obsługiwanego prosto z innowacyjnego kluczyka) niektóre funkcje typu (regulacja głośności) jesteśmy w stanie obsługiwać za pomocą gestów, co przenosi się na bardzo szybką i przyjemną obsługę systemu podczas jazdy.

BMW 520 xDrive M pakiet - silnik

Jedynym z najważniejszych atutów tejże jednostki jest bardzo wysoki moment obrotowy wynoszący aż (400 Nm) przy mocy mechanicznej zaledwie (190 KM) co przenosi się na bardzo płynną jak i przyjemną jazdę. Przemieszczając się wewnątrz pojazdu panuje cisza i harmonia, aczkolwiek bardziej słychać dźwięk opon niż silnika. Spalanie pojazdu jest na poziomie 7-8L ale to wszystko dzięki nowoczesnej skrzyni automatycznej 8-stopniowej. 
Posiadamy w ofercie również inne modele BMW do wynajęcia, takie jak : 

BMW serii 1
BMW serii 3
BMW serii 5
BMW serii 7
BMW x1
BMW x3
BMW x5
BMW x6

BMW 520 xDrive M pakiet - dane techniczne

Silnik : typ/cylindry/zawory : diesel/R4/16
Pojemność skokowa : 1995cm3
Moc maksymalna : 190KM/4000obr./min
Maks. moment obr. : 400 Nm/1750 obr./min
Skrzynia biegów/napęd : automatyczna 8-biegowa/4x4
Prędkość maksymalna : 235 km/h
Przyspieszenie 0-100 km/h : 7,6 s
Średnie spalanie producenta : 4,9l/100km
Średnie spalanie testowe : 7,5l/100km
Pojemność bagażnika : 530 l
Długość/szerokość/wysokość : 4936/1868/1479 mm
Rozstaw osi : 2975 mm
Masa własna/ładowność : 1675 kg/705 kg

Euro-style – BMW 5

BMW to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek samochodów. Od wielu lat cieszy się wyjątkową popularnością, a egzemplarze każdego modelu sprzedawane są w imponujących ilościach. Jednym z popularnych modeli, które mamy w swojej ofercie jest BMW serii 5 (G30). To auto o niesłabnącej renomie, doceniany przez naszych klientów za wysoką jakość wykonania oraz wiele ułatwień dla kierującego. BMW 520 xDrive M pakiet z naszej floty to zdecydowanie samochód luksusowy, a jego doskonale zabezpieczony i zadbany czarny lakier wzmacnia ten przekaz jeszcze bardziej. Luksus i prestiż to z pewnością dwa najlepiej opisujące ten samochód słowa. Jeśli chcesz je sobie zapewnić, a do tego poczuć wygodę i komfort na miarę marki BMW, sprawdź korzystne opcje wynajmu modelu BMW 520 xDrive M pakiet.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa – BMW 5

Oferowany przez naszą firmę BMW 520 xDrive M pakiet to zdecydowanie jeden z popularniejszych modeli w naszej wypożyczalni samochodów. W świecie motoryzacji uważany jest za silną konkurencję dla innych sportowych i luksusowych marek. Za co jest doceniany? Pierwszy na myśl przychodzi zdalny system parkowania, który można obsługiwać za pomocą nowoczesnego kluczyka. Do tego dochodzi zarządzanie wybranymi funkcjami tylko poprzez gesty. Jedną z nich jest na przykład regulacja głośności. BMW 520 xDrive pakiet M jest autem, które wyjątkowo łatwo się prowadzi. Producent dołożył wszelkich starań, aby w trakcie jazdy nic nie rozpraszało kierowcy, a sterowanie wszelkimi funkcjami było sprowadzone do prostych i szybkich ruchów. Dzięki temu możemy mieć pewność, że jazda tym modelem samochodu jest zdecydowanie bezpieczna. Mechanicy z naszej firmy starannie sprawdzają każde auto, zanim zostanie wydane klientowi. Ich szczegółowość oraz dokładność jest gwarancją sprawnego pojazdu. Zatem decydując się na wynajem, na przykład jednego z naszych BMW 5, nie musisz zastanawiać się nad jego sprawnością. Jest to tylko jedna z zalet współpracy z wypożyczalnią samochodów Euro-Style Rent a Car. Kolejna kwestia to obowiązkowe przeglądy techniczne oraz wymiana opon – to także nie powinno zaprzątać Twojej głowy, ponieważ zrobimy to za Ciebie.

BMW 5 – jakie ma parametry?

Posiadany przez Euro-Style Rent a Car BMW 520 xDrive pakiet M to auto z segmentu premium. Wiedząc to, każdy oczekuje wysokiej jakości wykonania, a także praktycznych funkcji. BMW 520 xDrive pakiet M ma poniższe cechy:

  • silnik typu diesel z cylindrami R4 i 16 zaworami,
  • płynna jazda dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu, który wynosi aż 400 Nm przy mocy mechanicznej 190 KM, producentowi udało się w tym obszarze uzyskać bardzo dobry wynik,
  • automatyczna 8-stopniowa skrzynia biegów,
  • prędkość maksymalna to 235 km/h,
  • przyspiesza od 0 do 101 km/h w 7,6 sekundy,
  • spalanie według producenta wynosi 4,9l / 100 km,
  • średnie spalanie testowe to 7,5l / 100 km
  • pojemność bagażnika to 530l,
  • Długość 4936 mm / szerokość 1868 mm / wysokość 1479 mm
 

Euro-Style Rent a Car – wynajem BMW 5

Wypożyczalnia samochodów Euro-Style to firma profesjonalna i ciesząca się wieloletnią renomą. Baza naszych klientów to stale powiększające się grono zadowolonych ze współpracy użytkowników samochodów z naszej floty. Nieustannie staramy się podwyższać standard oferowanych przez nas usług, więc na podstawie zdobytego przez lata doświadczenia, tworzymy korzystne oferty wynajmu samochodów, a w tym BMW 5. W ofercie polecamy opcję wynajmu krótkoterminowego, który obejmuje okres użytkowania auta do maksymalnie 30 dni. Inny model współpracy to wynajem długoterminowy, czyli dłuższy niż 30 dni. Wybierając którąkolwiek z tych opcji, otrzymujesz gwarancję otrzymania sprawnego i zadbanego pojazdu. Nieustannie czuwa nad tym cała rzesza naszych pracowników. Każdy wynajmowany przez nas samochód ma bogaty pakiet ubezpieczeń i jest regularnie testowany. Gwarancją przeprowadzenia odpowiednich testów, jest wykonanie ich przez nas. Oferujemy naszym klientom przeprowadzenie obowiązkowych przeglądów technicznych oraz wymiany opon. Wynajmując od nas samochód, nie musisz się martwić upływającymi terminami przeglądu, czy ubezpieczenia, bo my będziemy to monitorować za Ciebie.