Transport z Lotniska Chopina do Biura Euro Style

Bezpłatny transport z Lotniska Chopina do Biura Euro Style. 

Szanowni Państwo, 

po wylądowaniu na lotnisku Chopina w Warszawie i odebraniu bagażu, każdy z klientów jest proszony o kontakt telefoniczny pod nasz główny numer infolinii wynajmu samochodów Euro Style Rent a Car +48501944201(Whatsapp bądź Viber/24H) w celu szybkiego i sprawnego odbiór Państwa z lotniska przez firmowego shuttlebusa.

Jak to działa?

Po wykonanym telefonie po maksymie 10-15 minutach, podjedzie po Państwa na „odloty/ terminal A B” kierowca firmowym busem (Transport jest wykonywany tylko z wskazanego przez nas miejsca tzw: na samej górze/odloty, na drugim pasie ruchu, na przeciwko hotelu Mariott).

Po odbiorze Państwa ze strefy lotniskowej„ Kiss and Fly”(maksymalnie bus może stać w tym miejscu 5min, wiec jeśli busa nie będzie prawdopodobnie będzie robił krótka rundkę do okoła wiec prosimy o trochę cierpliwości) przewieziemy Was docelowo do naszego biura, znajdującego się 5min drogi autem na ul Aleja Krakowska 48/52 Warszawa (pod lotniskiem, zdjęcie z Google maps).

Na miejscu dokonamy wszystkich formalności związanych z wynajmem i po nich już mogą się Państwo cieszyć podróżowaniem po Polsce. 

  • Gratisowy transport z biura Euro Style Rent a Car na lotnisko Chopina Warszawa 🛫🚌💨

Zwrot pojazdu do firmy Euro Style

Zwrot pojazdu następuje w naszej siedzibie na ul. Aleja Krakowska 48/52 Warszawa. Po odbiorze samochodu(maksymalnie 15min), natychmiastowo są Państwo przewiezieni na lotnisko. Planowany zwrot auta musi być co najmniej przed wylotem 2 godziny i 30 minut, aby moc spokojnie zdarzyć się odprawić i wylecieć z Polski o czasie i bez stresu.

Wyślij wiadomość

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Blank Form (#3)