Wynajem samochodów lotnisko Warszawa – Okęcie. Wypożyczalnia samochodów w pobliżu lotniska Okęcie. Warszawa lotnisko – wynajem samochodów. Lotnisko Okęcie Warszawa – gdzie wynająć samochód?

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Warszawa Okęcie

Euro Style Rent a Car to w pełni profesjonalna wypożyczalnia samochodów zlokalizowana w sąsiedztwie lotniska na Okęciu.  Nasze siedziby znajdziesz pod dwoma adresami:

 • Aleja Krakowska 48/52
 • ul. Żwirki i Wigury 42.

Działalność rozpoczęliśmy w 2000 roku  i od tego czasu nieustannie rozwijamy się zwiększając zarówno flotę samochodową, jak i poziom świadczonych usług. Zadowalają nas tylko najwyższe standardy, a priorytetem jest zadowolenie klienta. Nasza dbałość o szczegóły oraz tworzenie wyjątkowej oferty wyróżniającej się spośród wielu podobnych sprawiają, że współpraca z klientem układa się doskonale,
a  popularność  wypożyczalni  rośnie.

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że potrafimy przewidzieć oczekiwania klientów i wychodzimy im naprzeciw z interesującą ofertą zaktualizowaną zgodnie z bieżącymi  potrzebami rynku.

Zespół Euro Style to starannie dobrane osoby z odpowiednią praktyką, imponującą wiedzą motoryzacyjną oraz umiejętnością indywidualnego podejścia do klienta.  Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania oraz pomagamy wybrać najkorzystniejszą ofertę. Dbamy
o swoich klientów przez cały okres trwania współpracy,  a często wzajemna sympatia sprawia, że utrzymujemy kontakt również po zakończeniu umowy.

W tym artykule znajdziesz główne zasady wynajęcia samochodu w Euro Style Rent a Car.

Wynajęcie samochodu w pobliżu  lotniska w Warszawie  – wypożyczalnia aut lotnisko Okęcie Warszawa

Z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina na Okęciu codziennie korzystają tysiące turystów będących w podróży prywatnej lub służbowej. Dla wielu z tych osób niezwykle istotna jest możliwość posiadania indywidualnego transportu po wyjściu z samolotu.  Własny samochód do dyspozycji to oszczędność czasu, niezależność i komfort zarówno podczas urlopu,  jak i pobytu w sprawach zawodowych.

 • Euro Style oferuje najem krótko – i długoterminowy, więc każdy bez problemu znajdzie usługę dopasowaną do swoich oczekiwań.
 • Chęć wynajęcia samochodu   nie oznacza, że musisz przyjechać do biura wypożyczalni, nasz system  umożliwia rezerwację online, co znacznie ułatwia całe przedsięwzięcie i jest niezwykle wygodne.
 • Samochód odbierasz w wyznaczonym  miejscu, o  ustalonej godzinie  i  może to być zupełnie dowolna lokalizacja
 • Samochody dostarczamy na terenie całego kraju – np. na  każde lotnisko w Polsce lub w  zupełnie inne miejsce wybrane przez klienta
 • Pracujemy 24/7, więc  nie musisz martwić się, że w pewnych godzinach auto będzie niedostępne. W naszej wypożyczalni masz możliwość odebrania samochodu przez całą dobę, również w godzinach nocnych  oraz w dni świąteczne.

Wynajem samochodu  lotnisko Okęcie Warszawa –  praktyczne informacje

 1. Rezerwacja –  jest niezbędna.  Samochód  możesz zarezerwować telefonicznie pod numerem +48 501  944 – 201 , mailowo wysyłając wiadomość na adres rezerwacja@euro-style.pl   lub poprzez wypełnienie formularza rezerwacji ( znajdziesz go na naszej stronie).
 2. Potwierdzenie rezerwacji – w momencie, gdy na naszym koncie pojawia się wpłata, rezerwacja jest w 100% potwierdzona. Pamiętaj, że nie zwracamy zadatku, jeśli  nie odbierzesz samochodu w ustalonym terminie.
 3. Samochód może wynająć zarówno osoba prywatna, jak i firma.
 4. Umowy najmu podpisujemy również z osobami z zagranicy, także spoza Europy. 
 5. Ceny udostępniane  przez wypożyczalnię do publicznej wiadomości zawierają podatek VAT.
 6. Elastyczna kaucja – przy wykupie dodatkowego ubezpieczenia, które wynosi  + 30% do ceny końcowej najmu, nie pobieramy kaucji.
 7. Honorujemy różne formy płatności – gotówka ( w tym również waluta zagraniczna przeliczona po obowiązującym kursie), przelew,  karta debetowa lub kredytowa.
 8. Na terenie Warszawy podstawienie samochodu jest bezpłatne –  taki bonus dotyczy umowy obowiązującej  co najmniej 7 dni.
 9. Dostarczamy auta na terenie całej Polski, koszt  zarówno podstawienia, jak i odbioru samochodu z miejsca wskazanego przez klienta wynosi  obecnie 250 PLN.
 10. W celu maksymalnego ułatwienia współpracy, na życzenie klienta jesteśmy dyspozycyjni przez całą dobę. Wydanie pojazdu po godzinach pracy biura, jak również jego odbiór, wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 50 PLN. Nasze standardowe godziny pracy to 8 – 16.
 11. Na życzenie klienta wzbogacamy auto o dodatkowe wyposażenie np. zestaw nawigacyjny,  fotelik dla dziecka, bagażnik dachowy, łańcuchy na zimowy wyjazd w góry. '
 12. W przypadku, gdy zarezerwowany model auta jest niedostępny, proponujemy podobne  auto tej samej lub wyższej  klasy.
 13. Flota Euro Style to wyłącznie nowe samochody wiodących marek.
 14. Na samochodach nie umieszczamy oznaczeń wypożyczalni, więc tylko Ty wiesz, że poruszasz się wynajętym pojazdem.

Dodatkowe informacje uzyskasz  pod numerem +48 501 – 944 – 201 . Nie czekaj,  skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę najmu. Zapraszamy.

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Okęcie - dlaczego Euro Style Rent a Car?

Euro Style Rent a Car  zapewnia klientom konkretne korzyści, które wyróżniają nas spośród podobnych firm.  Warto wybrać naszą wypożyczalnię ze względu na

Wypożyczalnia samochodów luksusowych Warszawa
Wypożyczalnia aut lotnisko Warszawa Okęcie

atrakcyjną ofertę najmu oraz imponującą flotę pojazdów, z której łatwo wybrać wymarzony model.

Główne atuty Euro Style Rent a Car:

 • nowe auta  ( co roku następuje  zmiana floty!), wśród których znajdziesz modele prestiżowych marek, takich jak Mercedes, Audi czy  BMW  – więcej  informacji na temat corocznej wymiany aut  w Euro Style Rent a Car znajdziesz w naszym wcześniejszym artykule Wymiana floty w Euro Style Renta Car – 100 nowych aut prestiżowej marki Mercedes –  Benz 
 • różnorodna oferta pojazdów, każdy znajdzie model odpowiadający jego potrzebom niezależnie od segmentu / klasy samochodu, do dyspozycji klientów oddajemy auta osobowe, luksusowe, sportowe, SUV-y oraz dostawcze
 • możliwość  wynajmu samochodu na dogodny okres czasu (  zarówno najem krótko, jak i długoterminowy ) 
 • zapewniamy bezpłatny transport z lotniska do biura  Euro Style
 • nasza działalność  nie ogranicza się do Warszawy – dostarczamy samochody na każde lotnisko w Polsce  lub w inne umówione miejsce
 • pracujemy całodobowo, 7 dni w tygodniu – masz możliwość  odebrania auta o każdej porze dnia i  nocy 
 • nie pobieramy kaucji – wykupując dodatkowe ubezpieczenie nie tylko zyskujesz spokój i poczucie bezpieczeństwa,  ale również oszczędzasz, ponieważ nie musisz posiadać środków na kaucję
 • masz możliwość dopasowania wyposażenia samochodu do Twoich potrzeb –  na życzenie klienta rozszerzamy standardowe wyposażenie o dodatkowe  elementy np. fotelik dziecięcy, bagażnik dachowy, łańcuchy  czy nawigację
 • możesz skorzystać z opcji zniesienia udziału własnego w szkodzie 

Wypożyczalnia aut lotnisko Warszawa Okęcie

To oczywiście nie wszystkie zalety naszej oferty. Wiele cennych, praktycznych  informacji znajdziesz w artykułach na naszym blogu, zapraszamy do lektury.

Potrzebujesz szczegółowych informacji na temat zasad wynajmu? Czekamy na Ciebie pod numerem +48 501 – 944 – 201 chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz przygotujemy indywidualną ofertę wynajmu.

Wyślij wiadomość

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe