wypożyczalnia mercedes warszawa - cennik

Oferta wynajmu Mercedesa- cennik

Jednym z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych modeli aut w naszej wypożyczalni samochodów w Warszawie jest Mercedes. Kierowcy doceniają ową markę za elegancką i klasyczną prezencję, niezawodne parametry techniczne i doskonałą płynność w czasie jazdy. Niegdyś to właśnie Mercedes był wyznacznikiem luksusu i wysokiej pozycji, a dzisiaj jest określany jako absolutny klasyk. Od tradycyjnych modeli Mercedesa klasy A, poprzez eleganckie i komfortowe Coupe po luksusowe Cabrio- cena wynajmu Mercedesa rozpoczyna się od 170 zł brutto za dobę, zaś najdroższe z nich sięgają do 700 zł brutto za dobę. Wielu kierowców decyduje się właśnie na wynajem Mercedesa ze względu na jego nieposzlakowaną opinię i wysoki komfort jazdy. Niezależnie od oczekiwań naszych klientów, auta dostępne w ofercie naszej wypożyczalni samochodów w Warszawie idealnie sprawdzą się jako pojazdy służbowe bądź podstawowy środek transportu miejskiego.

Cena wynajmu Mercedesa- czym kierować się podczas wyboru odpowiedniego modelu?

Wybór odpowiedniego modelu auta, który będzie spełniał nasze oczekiwania i wymagania to niestety nie lada wzywanie. Wielu kierowców stawia przede wszystkim na wygodne wnętrze i komfort jazdy, inni kładą nacisk na doskonałe parametry techniczne, a jeszcze inni zwracają uwagę głównie na elegancką prezencję i robiącą wrażenie połyskującą w słońcu karoserię. Decydując się na wynajem Mercedesa, warto wziąć pod uwagę wszystkie czynniki, które wpływają nie tylko na nasze samopoczucie podczas pokonywania tras, ale przede wszystkim na bezawaryjność i doskonały stan techniczny. Wszystkie modele Mercedesów dostępnych w ofercie naszej wypożyczalni samochodów w Warszawie charakteryzują się eleganckim wyglądem i przestronnym wnętrzem, jednak w przypadku parametrów technicznych, zalecamy zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi danego modelu, wówczas wybór odpowiedniego auta będzie łatwy i szybki. Ceny wynajmu Mercedesa wynikają właśnie między innymi ze stanu technicznego pojazdu oraz rocznika- im nowszy model i wyższa klasa, tym cena jest wyższa, zaś w przypadku auta klasy A, cena wynajmu Mercedesa będzie niższa.

Wynajem Mercedesa dla firm i klientów indywidualnych

Każdy model pojazdu dostępnego w naszej wypożyczalni samochodów w Warszawie to doskonała oferta zarówno dla właścicieli prywatnych przedsiębiorstw czy korporacji, jak i klientów indywidualnych. Niezależnie od tego, czy poszukujesz samochodu do wyjazdów służbowych czy spotkań biznesowych bądź potrzebujesz po prostu środka transportu do codziennego użytkowania, eleganckie i klasyczne Mercedesy idealnie sprawdzą się w obu przypadkach. Jeśli zdecydujesz się na wynajem krótkoterminowy, czyli wynajem do 30 dni, cena za cały miesiąc będzie oscylować między 3200 zł a 12000 zł brutto, przy czym im wyższa cena, tym nowszy model pojazdu. Decydując się na skorzystanie z oferty wynajmu Mercedesa, warto więc wziąć pod uwagę koszty, na jakie będziemy zobowiązani się przygotować. Dodatkowym atutem może okazać się brak kaucji, która nie jest wymagana nawet podczas wynajmu modeli luksusowych.

Luksusowe modele Mercedesa dostępne w wypożyczalni samochodów w Warszawie

Oferta wynajmu Mercedesa to nie tylko modele klasyczne, ale również nowoczesne i luksusowe, które przyciągają do naszej wypożyczalni samochodów w Warszawie miłośników danej marki z całej Polski. Stawiamy nie tylko na funkcjonalność i praktyczność, ale również na wysoką jakość i doskonałą prezencję naszych aut, dlatego też wszystkie luksusowe Mercedesy, dostępne w naszej ofercie to modele z najwyższej półki. Doskonała przyczepność, elegancki i luksusowy design, wygodne wnętrza oraz wysokie parametry techniczne to cechy, które wpływają na podniesienie komfortu nawet podczas długiej i uciążliwej podróży. Wielu przedsiębiorców decyduje się właśnie na modele, które mieszczą się w najwyższej półce cenowej, ze względu na idealne parametry silnika i luksusową prezencję. Nowoczesność i klasa to niewątpliwie połączenie idealne i najbardziej pożądane, dlatego też zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami naszej usługi wynajmu Mercedesa.