Wypożyczalnia samochodów VAN/BUS

VANY Grupa VAN - 7 os.
VANY Grupa VAN - 9 os.

wypożyczalnia samochodów VAN/BUS warszawa - cennik

Wynajem vana w atrakcyjnej cenie

Odwiedzając wypożyczalnię samochodów w Warszawie, najczęściej wiemy już, czego nam potrzeba- czy poszukujemy niewielkiego auta osobowego, czy może wolelibyśmy busa, który pomieści większą ilość osób. Na szczęście warszawska wypożyczalnia samochodów posiada w swojej ofercie wiele rodzajów pojazdów, także tych nieco pokaźniejszych. Jeśli więc szukasz vana na wynajem w najbardziej atrakcyjnych cenach, odwiedź Euro Style, placówkę, która znana jest nie tylko ze swojej pokaźnej oferty, ale też z dbałości o klienta. Ta renomowana firma pomoże Ci wybrać busa idealnego, który świetnie sprawdzi się na wyprawę rodzinną, wyjazd integracyjny pracowników czy też jako auto służbowe, którym zatrudnieni będą mogli przemieszczać się do klienta w celu wykonania danej usługi. Nieważne, w jakim celu i na jak długo zamierzasz wynająć vana w Warszawie, najlepsza wypożyczalnia w stolicy zaproponuje Ci w pełni sprawne auto w konkurencyjnej cenie, gotowe do eksploatacji przez osobę z ważnym prawem jazdy.

Jak wybrać vana z warszawskiej wypożyczalni samochodów?

W ofercie Euro Style vany podzielone są na dwie grupy. W każdej z nich znajdują się auta w doskonałym stanie, czekające na nowych najemców. To, na które auto się zdecydujemy, jest zależne od naszych upodobań, wymagań i możliwości finansowych. Na szczęście renomowane wypożyczalnie samochodów w Warszawie mogą pochwalić się niewielkimi kosztami, jakie musi ponieść wynajmujący. W grupie pierwszej znajduje się Mercedes V klasy oraz Chrysler Voyager, oba pojazdy mieszczą nawet 7 osób. Przedstawicielami drugiej grupy, gotowej zaprosić do środka aż 9 osób są Ford Transit, Opel Vivaro i Volkswagen Caravelle. Wynajem vanów w Warszawie ze względu na bogatą ofertę jest więc doskonałą propozycją dla każdego. Wszystkie pojazdy nie tylko są gotowe do drogi, ale też mają opłacone ubezpieczenie i aktualny przegląd. W związku z tym wynajem vana może okazać się dużo bardziej opłacalną inwestycją niż jego zakup, warto więc zapoznać się z cennikiem Euro Style i wybrać auto dla siebie.

Jaka jest cena wynajmu vana na 7 osób?

Cena najmu w przypadku vanów i busów jest uzależniona od wielkości pojazdu oraz od ilości dni, podczas których auto będzie pod opieką klienta. Zarówno Mercedes, jak i Chrysler to auta gotowe sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających kierowców. Wyróżniają się one swoim ekskluzywnym designem, który zachwyci każdego. Z tego typu autem nikomu niestraszne są nawet długie, nudne wycieczki, ponieważ wygodne siedzenia i ładowność samochodu znacznie podwyższają komfort jazdy. Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu od 1 do 3 dni, cena za dobę będzie wynosiła tylko 600 zł brutto. Jeśli chcemy zwiedzać Polskę przez okres do 7 dni, wtedy kwota spadnie do 450 zł za dobę, a w przypadku wynajmu vana w Warszawie od 15 do 21 dni, klient musi uiścić opłatę w wysokości jedynie 320 zł za jeden dzień. W ofercie warszawskich wypożyczalni samochodów można znaleźć także wynajem długoterminowy, którego ceny będą nieco się różnić.

Van dla 9 osób z oferty renomowanej wypożyczalni samochodów w Warszawie

Zdarzają się sytuacje, kiedy siedmioosobowy pojazd nie wystarczy. Wtedy należy niezwłocznie skontaktować się z najlepszą wypożyczalnią samochodów z Warszawy, która jest w stanie zaproponować swoim klientom auto gotowe pomieścić dziewięcioosobową grupę. W przypadku takich aut również możliwe jest podjęcie decyzji o wynajmie długoterminowym, który może okazać się opłacalny szczególnie dla przedsiębiorców. Jeśli jednak poszukujemy wynajmu vana jedynie na 3 doby lub mniej, zapłacimy za pojazd 231 zł dziennie. Okres od 15 do 21 dni będzie kosztował tylko 205 zł na dobę. Bez względu na to, ile czasu zamierzasz eksploatować pojazd, nie zastanawiaj się dłużej i zwróć się do Euro Style, jednej z renomowanych wypożyczalni samochodów w Warszawie, wyróżniającej się niezwykle atrakcyjnymi cenami. Wynajem vanów to świetna alternatywa dla firm i dla osób prywatnych, które poszukują doskonałego pojazdu mieszczącego więcej osób niż tradycyjne samochody osobowe. Euro Style może pochwalić się ich dużą ofertą, warto więc się z nią zapoznać i zarezerwować sobie auto z danej grupy.