Wynajem krótkoterminowy samochodów Warszawa 

Potrzebujesz auta tylko na jakiś czas? W tej sytuacji powinien Cię zainteresować wynajem krótkoterminowy samochodów. Warszawa, Kraków, Rzeszów, Katowice, Łódź – to w tych miastach przede wszystkim dajemy możliwość wynajmu auta osobowego na okres do 30 dni. Nie jest to jednak termin wiążący, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami, ponieważ jeżeli potrzebujesz wynająć samochód na przykład na dwa miesiące, to na pewno będziemy w stanie przygotować dla Ciebie ofertę, z której będzie zadowolony. Wynajem krótkoterminowy samochodów kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Nie lubimy komplikować życia, dlatego wynajem auta przebiega sprawnie, bez dodatkowych analiz, których wymaga wynajem długoterminowy samochodu. Chcesz rozwijać swoją firmę i zatrudnić dodatkowych handlowców na czas próbny, np. 1 lub 2 miesięcy? Wynajem krótkoterminowy samochodu to idealne rozwiązanie!

 

 

Nasza wypożyczalnia samochodów osobowych przygotowując ofertę wynajmu krótkoterminowego samochodu skupia się przede wszystkim na takich aspektach jak:

– ilość dni najmu

– klasa pojazdu + dodatkowe wyposażenie

– dzienny limit kilometrów

Warto pamiętać, że dużym plusem w przypadku wynajmu krótkoterminowego samochodu jest możliwość wymiany pojazdu w przypadku jego awarii – wszystko szybko i sprawnie, z myślą o kliencie. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam doskonale dopasować ofertę do wymagań konkretnego klienta, a ugruntowana pozycja na rynku daje możliwość oferowania bardzo korzystnych warunków najmu aut. Wciąż niezdecydowany? Zobacz co jeszcze daje wynajem krótkoterminowy samochodów. Oto przykładowe sytuacje i korzyści:

– zastąpienie samochodu flotowego, który uległ awarii

– możliwość rozszerzenia floty samochodowej w okresach największego popytu

– zatrudnienie pracowników na czas sezonu

– zatrudnienie w oparciu o kontrakt

– organizacja wyjazdu integracyjnego dla pracowników

– konieczność zapewnienia mobilności kontrahentom z innego miasta lub kraju

– pełne ubezpieczenie

– możliwość wliczenia kosztu wynajmu krótkoterminowego w koszty uzyskania przychodu firmy


 

Jak już zostało wspomniane wypożyczalnia samochodów Euro-style umożliwia nie tylko wynajem krótkoterminowy samochodu w Warszawie, ale też w Krakowie, Rzeszowie, Katowicach i Łodzi. Lokalizacja nie ma dla nas znaczenia, ponieważ jesteśmy firmą, która działa w całym kraju. Jesteś zainteresowany usługami naszej wypożyczalni aut osobowych? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!