Wynajem samochodów lotnisko Alghero Sardynia

Wynajem samochodu Sardynia. Wynajem samochodów lotnisko Alghero Sardynia.  Sardynia  Alghero – wynajem samochodu bez kaucji.

Wynajem samochodów lotnisko Alghero Sardynia

Sardynia jest jedną z dwóch największych wysp na Morzu Śródziemnym. Położona na zachód od Półwyspu Apenińskiego stanowi cel podróży turystów  z całego świata. Sardynia zachwyca naturalnym urokiem – znajdziesz tutaj imponujące rezerwaty przyrody oraz przepiękne plaże i krystalicznie czystą wodę zachęcającą do kąpieli, nurkowania oraz uprawiania sportów wodnych. Jako wyspa skalista,  jest również niezwykle atrakcyjnym miejscem  dla amatorów wspinaczki. 

Dlaczego warto wynająć samochód na Sardynii?

Niewątpliwie najwygodniejsze jest samodzielne  zwiedzanie wyspy, według własnego harmonogramu. Zachęcamy do korzystania
z możliwości wynajmu samochodu na Sardynii, ponieważ najpopularniejszy środek transportu na tej wyspie, jakim są autobusy,  pozostawia wiele do życzenia pod względem punktualności, a poza tym prywatny samochód daje poczucie  swobody, niezależności
i komfortu, które szczególnie cenimy na urlopie.

Wynajem samochodów lotnisko Alghero Sardynia

Sardynia – włoski styl jazdy

Włosi prezentują specyficzny styl jazdy i – odmienny od naszego – sposób parkowania. Generalnie zostawiają samochód, gdzie im wygodnie, nawet na przejściu dla pieszych, co dla nas jest trudne do zaakceptowania.  Wielu Włochów porusza się małymi samochodami,  również polscy turyści najczęściej wybierają pojazdy  ekonomiczne, kompaktowe,  którymi można sprawnie poruszać się po  zatłoczonych ulicach
i równie łatwo zaparkować.

Warto wspomnieć, że Sardynia nie jest miejscem łaskawym dla ” niedzielnych” kierowców, ponieważ większość dróg jest wąska
i kręta, więc bezpieczne poruszanie się po nich  wymaga jednak pewnej wprawy za kierownicą. Oczywiście, cudowne widoki i możliwość dotarcia do nieco odległych, a mniej zatłoczonych miejsc warte  są pokonania nieco bardziej wymagającej trasy.

Na Sardynii nie ma  płatnych autostradnie musisz posiadać międzynarodowego prawa jazdy, akceptowane są unijne dokumenty, w tym polskie prawo jazdy ( zalecamy mieć przy sobie tłumaczenie prawa jazdy na język włoski).

Zachęcamy do wycieczek objazdowych po Sardynii  poza sezonem wakacyjnym, jest wtedy zdecydowanie taniej,  luźniej na drogach, a hotele dysponują wolnymi miejscami, bez  konieczności wcześniejszej rezerwacji.

Wynajem samochodu lotnisko Alghero Sardynia

Alghero to znany nadmorski kurort w północno – zachodniej części wyspy. Miasteczko ( około  44 000 mieszkańców)  określane jako  Barceloneta, czyli „Mała Barcelona”  posiada niepowtarzalny urok wynikający z połączenia dwóch kultur – włoskiej i katalońskiej.   Alghero  jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast na  Sardynii, również przez Polaków. Na ulicach, w restauracjach, pizzeriach
i  klimatycznych trattoriach  język polski często przeplata się z włoskim i katalońskim, którego na co dzień  używa prawie 1/4 mieszkańców.

Miłośnicy historii i architektury  będą usatysfakcjonowani możliwością obejrzenia w Alghero  wielu zabytkowych budowli –  twierdz,  wież warownych, kościołów, placów oraz muzeów i galerii sztuki. Przedstawiamy kilka miejsc najczęściej odwiedzanych przez turystów:

 • Stare Miasto, Kościół Św. Michała, Katedra Niepokalanego Poczęcia NMP
 • Mury obronne i wieże, w tym  imponująca Torre di  Porta Terra – dawny  punkt wjazdowy do miasta
 • Port
 • Jaskinia  ( Grota) Neptuna
 • Przylądek Capo Caccia
 • Kompleks archeologiczny Palmavera
 • Nekropolia Anghelu Ruju
 • Plaża La Bombarde z białym piaskiem i krystalicznie czystą wodą
 • Muzeum Koralowców
 • Splash Aquapark
 • Targ główny
 • Winnica Sella & Mosca.

Wypożyczalnia samochodów Sardynia, lotnisko Alghero
– oferta Euro Style Rent a Car

Wypożyczalnia Euro Style posiada swoją filię na Sardynii,  podstawiamy samochody na wszystkie lotniska – Alghero,  Olbia
i Cagliari.
Po przylocie nie musisz stresować się poszukiwaniem środka transportu – wybrany pojazd już będzie na Ciebie czekał, możesz  niezwłocznie usiąść za kierownicą i  ruszyć w podróż po tej pięknej wyspie.

Aby maksymalnie usprawnić procedury wynajmu samochodu, formalności ograniczyliśmy do niezbędnego minimum, jednak pewne wymogi należy spełnić, oto najważniejsze z nich:

 • niezbędna jest rezerwacja pojazdu
 • kierowca musi posiadać aktualne prawo jazdy ( oryginał) oraz dokument tożsamości ( dowód osobisty lub paszport)
 • przed podpisaniem umowy zapoznaj się z regulaminem wynajmu.

Podobnie jak w Polsce, klient otrzymuje samochód sprawny technicznie, czysty, serwisowany, zatankowany, ubezpieczony i doskonale wyposażony. Ewentualne wyposażenie dodatkowe jest kwestią indywidualnych ustaleń.

Oferta Euro Style gwarantuje:

 • konkurencyjne ceny  – ustalane są  każdorazowo,  koszt zależy od segmentu wybranego auta, jest to wydatek rzędu 80 – 120 euro/ doba
 • brak limitu kilometrów
 • pełne ubezpieczenie – znosi udział własny w szkodzie
 • brak kaucji.

 Alghero Sardynia  – flota samochodowa Euro Styl

Zachęcamy do wynajmu samochodu podczas pobytu na Sardynii, jest to duża wyspa i jeśli chcesz zobaczyć coś więcej niż plażę przy hotelu – warto mieć  do dyspozycji własny, niezależny środek transportu.  Dbamy, aby nasza flota była urozmaicona i każdy klient mógł wynająć auto odpowiadające jego potrzebom:

 • cabrio:  Ford Mustang, Jeep Wrangler, Mini Cooper   –   130 euro /doba 
 • hatchback:  Peugeot 208, Peugeot 308, Fiat 500, Fiat Panda, Skoda Fabia –  70 euro / doba 
 • kombi:  Peugeot 308 SW, Opel Astra kombi –   100 euro/ doba 
 • SUV:   Jeep Wrangler Cabrio,  Mercedes GLE,  Mercedes GLC,  Peugeot 2008  –   170 euro / doba
 • mini van for 7 persons:  Chrysler Voyager  –  120 euro / doba.

Wszelkich niezbędnych informacji dotyczących wynajmu samochodu na Sardynii udzielamy pod  numerami  telefonów
+48  501 – 944 – 201   +48  502 – 357 – 493      lub mailowo    rezerwacja@euro-style.pl     biuro@euro-style.pl

Wybierasz się na przepiękną Sardynię? Zapraszamy do Euro Style   –  z nami Twój pobyt na wyspie będzie jeszcze przyjemniejszy!