Wypożyczalnia samochodów Warszawa Ursus

Wynajem samochodu, także osobowego, to coraz powszechniejsza alternatywa zamiast zakupu własnych czterech kółek lub leasingu. Wypożyczalnia samochodów Warszawa wychodząc przeciw oczekiwaniom mieszkańcom miasta i okolic, ma w ofercie wiele marek i modeli, dzięki czemu każda osoba prywatna czy przedsiębiorca znajdzie coś dla siebie.

Najem auta na dłuższy termin

Samochód do własnej dyspozycji to ogromna wygoda, szczególnie jeżeli użytkownik nie musi martwić się o przeglądy techniczne, ubezpieczenie czy serwis. Wypożyczalnia aut Warszawa Mokotów to propozycja pozwalająca w dowolnym momencie skorzystać z pojazdu idealnie dopasowanego do bieżących potrzeb. Uznaniem wśród mieszkańców stolicy i stołecznych przedsiębiorców cieszy się zarówno najem długoterminowy, jak również krótkoterminowy.

Pierwsza opcja w dłuższej perspektywie czasowej oznacza korzystne rabaty. Choćby dlatego warto rozważyć wypożyczenie samochodu na miesiąc czy dłużej. Także najem krótkoterminowy to dobre rozwiązanie, rekomendowane między innymi osobom przyjeżdżającym do Warszawy w celach turystycznych bądź służbowych. Samochód do własnej dyspozycji to znacznie lepsze rozwiązanie niż taksówki i transport publiczny. Komfort, niezależność i bezpieczeństwo są w zasięgu ręki.

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie dzielnicy Ursus

Od aut miejskich, poprzez kompakty, do samochodów sportowych, vanów i SUV-ów

Aby usatysfakcjonować jak najszerszą rzeszę klientów, wypożyczalnia samochodów Warszawa Mokotów przygotowała szeroką paletę modeli. Doskonałym środkiem lokomocji po zatłoczonych ulicach będzie któreś z aut miejskich. Opel Corsa, Skoda Fabia, Volkswagen Up, Peugeot 208 czy Fiat Panda doskonale sprawdzą się w wąskich uliczkach i na zatłoczonych parkingach. W poszukiwaniu nieco większego pojazdu, warto rozważyć wypożyczenie kompaktu. Volkswagen Golf, Fiat Tipo, Opel Astra, Skoda Rapid czy Ford Focus zapewnią dużą wygodę nie tylko dla kierowcy oraz dużo przestrzeni dla pasażerów i bagażu. Kolejną grupę samochodów w naszej wypożyczalni to modele zaliczane do klasy średniej – Peugeot 508, Skoda Superb, Ford Mondeo, Toyota Avesis czy Volkswagen Passat polecane są osobom, które dziennie pokonują dłuższe dystanse, także daleko poza Warszawę.

Współczesna motoryzacja to też modne i cenione za wielofunkcyjność SUV-y i crossovery. Wypożyczalnia aut Warszawa zachęca do zapoznania się ze szczegółową ofertą, obejmującą takie samochody, jak Mitsubishi ASX, Nissan, Qashqai, Mercedes GLA, Lexus NX, BMW X3, Audi Q5 czy Volvo XC60. Oczywiście gama nie byłaby kompletna bez aut sportowych – BMW M2, Audi RS3, Ford Mustang GT czy Maserati Gran Turismo bez nadmiernej przesady można nazwać samochodami marzeń. Należy wspomnieć, że są też vany i busy – uznaniem cieszą się i samochody 7-osobowe, i 9-miejscowe.

Wsparcie przy podejmowaniu decyzji

Poza szeroką paletą samochodów dobra wypożyczalnia samochodów Warszawa stawia na coś jeszcze. Ogromnym atutem jest wsparcie doradców przy wyborze konkretnego modelu i optymalnego czasu wypożyczenia. Pracownicy doskonale obeznani w branży motoryzacyjnej służą fachowym wsparciem. Wsłuchanie się w potrzeby wynajmującego sprawia, że każdy wypożyczający będzie cieszyć się z dokonanego wyboru.