Chcesz wynająć samochód zastępczy z OC sprawcy wypadku?

Czy Twój samochód został uszkodzony w wyniku kolizji?

Chcesz wynająć samochód zastępczy z OC sprawcy wypadku? Zastanawiasz się jak to zrobić, czy będzie to wymagało załatwiania niewiadomo jak dużo spraw papierkowych? Bardzo dobrze, że do nas trafiłeś! Jeśli mimo kolizji potrzebujesz na szybko samochodu, jest Ci on niezbędny do codziennego funkcjonowania zapraszamy do zapoznania się z ofertą Euro Style.

Warto zastanowić się przede wszystkim jakie mamy oczekiwania w momencie wystąpienia kolizji. Oczywistym jest to, że każdy poszkodowany potrzebuje fachowej pomocy, ale i przede wszystkim szybkiej pomocy. Nikt nie chce czekać całymi dniami aż uda się załatwić inny samochód. W takim wypadku najskuteczniej zgłosić się właśnie do Euro Style.

W naszej ofercie znaleźć można samochody luksusowe, zapewniające maximum komfortu z jazdy. Nasza flota dysponuje różnego rodzaju autami od sportowych, luksusowych limuzyn po auta typowo miejskie czy dostawcze. Wybór samochodu zastępczego także nie odbywa się przypadkowo. OC sprawcy pokrywa auto zastępcze oczywiście, ale z pewnym uwzględnieniem. Auto zastępcze nie może być wyższej klasy niż auto poszkodowane, a także segment auta nie może być wyższy.

Czy zawsze przysługuje wynajęcie samochodu z OC sprawcy, co je wyklucza?

Istotnym faktem jest na pewno to, czy osoba, która spowodowała kolizję posiada ważne OC. Jeśli nie ma OC niestety i poszkodowany nie skorzysta na wynajęciu samochodu na koszt sprawcy. Jest to jedyny wyjątek, który uniemożliwia wynajęcie samochodu, ważne OC jest podstawą.

Jeśli Twoje auto zostało uszkodzone w kolizji, musi zostać odholowane, naprawione bądź jest doszczętnie zniszczone nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z wynajęcia samochodu zastępczego z OC sprawcy kolizji.

Jak dokonać wynajęcia samochodu z OC sprawcy? Minimum formalności

Jeśli zdecydujecie się na własną rękę dokonać wynajęcia samochodu warto pamiętać, że trzeba wystąpić do ubezpieczyciela z pismem o zwrot kosztów wynajęcia samochodu zastępczego. Istotny jest także koszt wynajęcia samochodu, warto zorientować się czy ubezpieczyciel zachowuje jakieś widełki cenowe, aby nie być niemile zaskoczonym. Tak naprawdę to poszkodowany ma szansę wybrać czy interesuje go zwrot poniesionych kosztów przy wynajęciu, czy też chce skorzystać z bezgotówkowej formy najmu. Ta druga opcja jest oczywiście możliwa i warto się nią zainteresować jeśli nie mamy pewności czy ubezpieczyciel pokryje całość kosztów wynajmu z OC.

Wymagane dokumenty do wynajęcia samochodu z OC sprawcy

  • dowód osobisty
  • prawo jazdy
  • dowód rejestracyjny
  • dane polisy oraz numer likwidacji szkody

Czy istnieje szansa, że ubezpieczyciel odmówi wynajęcia samochodu z OC sprawcy?

Niestety takie sytuacje miały miejsce, ubezpieczyciele sprytnie odmawiali finansowania samochodów zastępczych. Jednakże wyrokiem Sądu Najwyższego te działania zostały ukrócone. Cóż to oznacza? W praktyce przede wszystkim to, że teraz już każdy niezależnie od tego czy kierując samochodem wykonuje jakąś działalność czy jest to osoba prywatna przysługuje jej zwrot kosztów wynajęcia samochodu zastępczego z OC sprawcy. W tym wypadku można odetchnąć z ulgą i bez żadnego problemu wnioskować o auto zastępcze, jesli takowe jest nam potrzebne.

Dlaczego akurat wypożyczenie samochodu z Euro Style?

Jeśli cenicie sobie czas oraz usługi na najwyższym poziomie to oferta wypożyczalni Euro Style jest warta rozważenia. Kompleksowość usługi jest na najwyższym poziomie, stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Służymy pomocą w wynajęciu samochodu także z OC sprawcy. Jeśli pojawia sie jakiekolwiek wątpliwości, pytania, coś jest nie jasne, czy chociażby nie wiecie jak podejść do tego tematu od strony prawnej, jakie dokumenty przygotować służymy pomocą.

Co ważne nie ma tutaj jakiś ukrytych haczyków, wszystko jest jasne dla klienta od początku do końca. Cena wynajęcia samochodu, możliwość skorzystania z OC sprawcy wypadku oraz rozbudowana flota. Wszystko jest przejrzyście opisane, od samego wyposażenia naszych samochodów po chociażby informacje na temat tego skąd chcemy odebrać samochód, czy także gdzie go zwrócić. Przejrzystość oferty jest na najwyższym poziomie, jakość obsługi również, a więc nie ma co się zastanawiać. Oczywiście wybór jest niesłychanie duży, jednak jeśli cenisz sobie szybkość działania, sumienność oraz przede wszystkim zrozumienie i szacunek zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby zadowolenie klienta stało na pierwszym miejscu.

Chcesz skorzystać z wynajęcia samochodu z OC sprawcy, nie wiesz jak się do tego zabrać, masz nurtujące Cię pytania? Zapraszamy do kontaktu.

Wyślij wiadomość

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Blank Form (#3)