Aktualności

Moc w niepozornym opakowaniu – Audi RS6

Serdecznie zapraszam wszystkich którzy z chęcią jeżdżą sportowymi samochodami. Na początek zabiorę was na przejażdżkę, sportowym Audi RS6. Wspaniałe auto które doskonale wkomponowało się w miejski klimat. Ten samochód potrzebuje tego żeby ktoś w nim poruszył asfalt.

Najlepiej zedrzeć trochę opony i poczuć zapach spalonej gumy. Kłęby białego dymu wzmagają się przy mocno rozruszanych kołach. Każdy motomaniak wie co to znaczy szybkość. Audi RS6 pokonuje wiele aut. Konkurencja jest także bardzo widowiskowa. Jednak samochód tego typu raczej nie mierzy się na konkurentów, bo dla jednego Audi, konkurencja to tylko drugi Audi. Spokojnie nie znaczy to że nie ma sobie równych. Przeciwnie ma bardzo dużo kolegów z innych stajni. Każdy z nich chciałby być zauważony z osobna.

Bo jak to przystało na gwiazdy razem spotykają się na imprezach. A w tedy już nie wiadomo którym chciałbym pojeździć. Najlepiej jest spotkać taką maszynę gdzieś gdzie nie ma ograniczeń. Może to być tor wyścigowy, jest miejscem w którym RS6 czuje że może sobie trochę poszaleć. Kierowco jeżeli kiedyś pojeździsz samochodem które rozpędza się do setki w cztery sekundy i jedzie trzysta na godzinę, zrozumiesz jak przyjemna jest szybkość. Pozostałe modele: audi q1, audi q2, audi q3, audi q4, audi q5, audi q6, audi q7, audi r7, audi a1, audi a2, audi a3, audi a4, audi a5, audi a6, audi a7, audi a8.

Następny artykuł

Gdzie wypożyczyć samochód luksusowy w Warszawie?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.