Podróże wynajętym autem Wynajem długoterminowy

Podróż w dobie pandemii – dlaczego warto wybrać właśnie samochód z wypożyczalni?

Koronawirus szaleje na świecie od dłuższego czasu. Nowa choroba zakaźna zaskoczyła nawet WHO. Światowa Organizacja Zdrowia aż do końca stycznia 2020 roku zapewniała, że koronawirus nie stanowi zagrożenia dla świata. Kilkanaście lat temu SARS zaatakował Azję, ale choroba wycofała się po ośmiu miesiącach. W krajach Bliskiego Wschodu był też MERS. Niestety nikt nie jest w stanie powiedzieć, kiedy skończy się stan epidemii w Polsce. Szalejąca trzecia fala po raz kolejny zdruzgotała wiele branż, w tym turystykę.

Zwolniony tryb życia

Pandemia praktycznie wszystkim odebrała dobrą jakość życia. Ludzie, którzy prowadzili szybki styl życia, nagle musieli go zwolnić. Dla wielu osób był i nadal jest to ogromny szok. Koronawirus odebrał ludziom w zasadzie wolność – jeszcze w 2019 roku mogli podróżować po całym świecie, a obecnie turystyka ginie w oparach dramatycznych wręcz obostrzeń wprowadzanych przez polityków praktycznie na całej kuli ziemskiej. Zakazy i nakazy sprawiają, że luzie czują się czasem jak w areszcie domowym. Kilka lat temu chyba nikomu nie przyszło do głowy, że nie będzie można wyjeżdżać na weekendy czy na wakacje. Coraz częściej można przeczytać o nowego rodzaju paszportach – tylko osoby zaszczepione będą mogły podróżować po świecie. Problem polega na tym, że szczepienie ludzi proceduje się w sposób powolny, a poza tym nie każdy człowiek będzie chciał skorzystać ze szczepionki.

Uwolnij swoje podróże

W ubiegłym roku, po pierwszej fali epidemii, wzrosło zainteresowanie samochodami. Wynikało to z tego, że ruch w środkach komunikacji miejskiej (czy też w środkach komunikacji łączących miasta lub państwa) był mocno ograniczony z przyczyn epidemiologicznych. Podróż tego typu środkami przestała być bezpieczna – pojawiło się spore ryzyko zakażenia koronawirusem w trakcie przemieszczania się autobusem, tramwajem czy pociągiem. Najbezpieczniejszym środkiem transportu stał się samochód. Przy czym wcale nie trzeba go kupować, co jest bardzo dobrą informacją dla osób, które w danej chwili nie planują zakupu pojazdu lub nie posiadają wystarczający zasobów finansowych (i niekoniecznie chcą się teraz zadłużać w banku).

Nie kupuj – wypożycz!

W największych miastach takich jak Warszawa nie ma żadnego problemu ze znalezieniem odpowiedniego samochodu do wynajęcia krótkoterminowego lub długoterminowego. Nasza wypożyczalnia samochodów Warszawa ma do Twojej dyspozycji samochody osobowe (w tym sportowe oraz luksusowe), a także pojazdy typu VAN / BUS. Oferta jest dedykowana dla osób indywidualnych i dla firm. Możesz zdecydować się na wynajem samochodu do trzydziestu dni lub na dłużej. Przyjemność jazdy jednym z naszych samochodów sprawi, że z chęcią wrócisz do nas po ten sam lub inny pojazd.

Jedź w znane lub w nieznane!

Pandemia nie ma prawa odbierać nikomu normalnego życia. Niestety skutecznie działa na niekorzyść człowieka, ale można się przecież zbuntować. Wypożyczalnia samochodów warszawato sposób na ucieczkę od pandemicznej rzeczywistości – już dziś możesz jechać wszędzie tam, gdzie tylko chcesz! Nawet jeśli turystyka ma zakaz przyjmowania gości, to możesz się udać na jednodniową wycieczkę. Wyjazd za miasto dobrze ci zrobi – odpoczniesz od tego co się dzieje w kraju i na świecie, odstresujesz się i wrócisz do domu z nową energią.

Samochód dobry dla Twojego biznesu

Nie wszystkie branże cierpią przez potężne obostrzenia. Wiele firm stara się funkcjonować w normalny sposób, przez co potrzebuje odpowiedniej rangi samochodów. Jeśli firma ma oszczędności, to może pokusićsię na zakup auta, ale koronakryzys sam w sobie nakazuje zachować szczególną finansową ostrożność. Powinno się przemyśleć sens leasingów czy spłacania kredytów na zakup samochodów, zwłaszcza że nikt nie wie jakie będzie jutro. Dlatego idealnym rozwiązaniem, z ogromną korzyścią dla ekonomii przedsiębiorstw, jestwypożyczalnia samochodów warszawa.Wystarczy, że umówisz się na kontakt z naszym doradcą, a Twoje podróże biznesowe staną się bardzo komfortowe, zwłaszcza że do wyboru masz mniej lub bardziej reprezentacyjny samochód.
Zobacz również:

Poprzedni artykuł

Wynajem samochodu jako alternatywa dla leasingu

Następny artykuł

Auto Door to door – na czym polega to udogodnienie i dlaczego warto z niego skorzystać?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.