Samochody luksusowe Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy samochodów Warszawa – oszczędność aż 23% VAT-u

Wynajem długoterminowy samochodów Warszawa – oszczędność aż 23% VAT. Wynajem długoterminowy  jest doskonałą alternatywą dla zakupu samochodu i  obecnie stanowi jedną z głównych form finansowania samochodów przez przedsiębiorców i firmy w naszym kraju. Oczywiście oferta wypożyczalni  nie jest skierowana wyłącznie do firm, również klienci indywidualni chętnie korzystają z możliwości  użytkowania pojazdu przez dłuższy czas w ramach abonamentu.

Wynajem długoterminowy samochodów Warszawa
Wynajem długoterminowy samochodów Warszawa

Zainteresowanie wynajmem długoterminowym wzrasta, być może przyczyniły się do tego zmiany w przepisach. Zmiany dotyczą klasycznego leasingu i wykupu auta po jego wygaśnięciu. Dotychczas istniała możliwość prywatnego wykupu auta  i jego nieopodatkowana sprzedaż w ciągu pół roku, co było korzystnym zapisem.

Obecnie wg Nowego Ładu nadal można samochód wykupić, ale sprzedaż bez podatku jest dozwolona dopiero po upływie 6 lat.  Na tych zmianach zdecydowanie zyskał wynajem długoterminowy, ponieważ stał się bardziej atrakcyjny dla przedsiębiorców.

Nowy Ład zmienił również od nowego roku przepisy dotyczące opodatkowania pracowników korzystających
z samochodu służbowego z możliwością ich prywatnego użytkowania.

W wyniku wprowadzonych nowych regulacji większość tych pracowników zapłaci wyższe podatki.

Wynajem długoterminowy – zalety

Wynajem długoterminowy samochodu to bardzo wygodne rozwiązanie. Coraz częściej korzystają z niego nie tylko korporacje, ale również średnie i małe firmy. Warto wiedzieć, że obowiązujące zasady najmu to wewnętrzne ustalenia firmy zajmującej się wypożyczaniem samochodów i potrafią znacznie się od siebie różnić.

Zanim zdecydujesz się na długoterminowy wynajem zapoznaj się z kilkoma ofertami i wybierz najlepszą.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Nasza firma Euro Style Rent a Car oferuje klientom bardzo atrakcyjne, preferencyjne warunki:

  • Możliwość użytkowania samochodu w ramach comiesięcznej opłaty ( abonamentu)
  • Brak wpłaty własnej, która z reguły wynosi 20% wartości samochodu
  • Brak zobowiązań odnośnie czasu trwania wynajmu – nie wymagamy sprecyzowanego np. na 36 miesięcy lub nawet dłużej ( co jest częstą praktyką) minimalnego okresu trwania umowy, u nas możesz co miesiąc przedłużać najem lub w każdej chwili zrezygnować 
  • Kompleksowa obsługa auta leży po naszej  stronie – przeglądy, serwis, wymiana opon, ubezpieczenie, likwidacja ewentualnych szkód, wszelkie formalności urzędowe.  W skład comiesięcznej opłaty wchodzą zryczałtowane koszty stałych i niespodziewanych wydatków. 
  • Wysokość raty jest stała i niezależna od poniesionych w danym miesiącu kosztów np. zakup opon, opłata ubezpieczenia, likwidacja awarii. 
  • Po wygaśnięciu umowy najmu zwracasz samochód i możesz wynająć kolejny. Masz również możliwość odkupienia od nas używanego auta po ustalonej, rynkowej cenie. 

Flota Euro Style Rent a Car

Czy wynajem długoterminowy jest atrakcyjny dla zagranicznych firm?

Wynajem długoterminowy Warszawa 

Wielkie zagraniczne korporacje, małe i średnie firmy oraz mikro przedsiębiorcy od dawna wykorzystują taką opcję posiadania samochodu do dyspozycji.  Jest wygodna, niekłopotliwa i atrakcyjna finansowo.

Obecna sytuacja w Europie wprowadza element niepewności i nie sprzyja pewnym inwestycjom. Firmy, zarówno rodzime jak i zagraniczne, minimalizują koszty i nie chcą przeznaczać środków na rozwój własnej floty samochodowej. Długoterminowy wynajem jest dla nich idealnym rozwiązaniem – mają zapewnioną pełną obsługę własnej  działalności bez ogromnych inwestycji jakie niesie ze sobą zakup pojazdów do firmy i utrzymywanie ich na własny koszt.

Nasza wypożyczalnia jest godnym partnerem dla zagranicznych firm , zarówno sąsiednich ( Niemcy, Ukraina, Słowacja, Czechy )jak  i międzynarodowych korporacji  z Dubaju, USA, Francji i Kanady.   Nasi pracownicy to specjaliści, którzy dbają o skonstruowanie umów w oparciu o obowiązujące przepisy podatkowe.

Najem długoterminowy – powyżej 30 dni – dla kontrahenta zagranicznego jest usługą opodatkowaną w jego kraju
i dlatego firmy zagraniczne otrzymują faktury z cenami netto, pomniejszone o 23% stawkę VAT- u , co czyni ofertę szczególnie atrakcyjną. 

Wynajem długoterminowy dla indywidualnego klienta

Potrzebujesz samochodu a nie chcesz inwestować posiadanych środków w jego zakup? Nie masz ochoty pamiętać o przeglądach, wymianie opon i kończącym się ubezpieczeniu? A może marzysz o aucie, którego zakup jest poza Twoim zasięgiem finansowym? Zapraszamy – u nas wybierzesz samochód wg swoich preferencji i w ramach stałej, comiesięcznej opłaty abonamentowej dostaniesz go do własnej dyspozycji.

 

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Zobacz więcej:

Poprzedni artykuł

Wynajem krótkoterminowy samochodów Warszawa

Następny artykuł

Wynajem samochodów Lotnisko Chopina Warszawa – bezpłatny transport z lotniska do biura Euro Style

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.