Aktualności Lotnisko Chopina Lotnisko Modlin Wynajem długoterminowy

Wynajem samochodów Lotnisko Chopina Warszawa – bezpłatny transport z lotniska do biura Euro Style

Wynajem samochodów Lotnisko Chopina Warszaw

Wynajem samochodów Lotnisko Chopina Warszawa – bezpłatny transport z lotniska do biura Euro Style

Bezpłatny transport z biura Euro Style Rent a Car na Lotnisko Chopina Warszawa

Możliwość wypożyczenia samochodu przy lotnisku Chopina to wielkie ułatwienie dla podróżnych przylatujących do stolicy zarówno prywatnie, jak i służbowo.

Jakie są zalety wynajęcia samochodu bezpośrednio po przylocie? 

Posiadanie auta do dyspozycji to przede wszystkim niezależność i wygoda. Po prostu odbierasz z wypożyczalni zarezerwowany wcześniej samochód i poruszasz się po mieście lub po kraju z całkowitą swobodą. Kolejny ważny aspekt to bezpieczeństwo – otrzymujesz auto sprawne, serwisowane i ubezpieczone, więc korzystanie z niego ogranicza  się do poczucia komfortu
i przyjemności z jazdy. Korzystanie z wynajętego samochodu to opcja idealna – jest wygodniejsze od poruszania się komunikacją miejską, a jednocześnie tańsze od przemieszczania się taksówkami. 

Nasza wypożyczalnia formalności ogranicza do niezbędnego minimum, staramy się, aby klient nie tracił czasu i bezproblemowo otrzymał wybrane auto w użytkowanie. Flota Euro Style to ponad sto pojazdów – osobowe, luksusowe, sportowe, SUV-y oraz większe typu VAN/BUS,  z których nawet najbardziej wymagający klient  wybierze odpowiedni dla siebie.

Cena wynajmu zależy przede wszystkim  od wybranego modelu i  długości najmu, np. modele CITROEN C1, FORD K, VOLKSWAGEN UP, TOYOTA AYGO  otrzymasz już  za 40 zł/ dobę. 

Nie ma znaczenia, czy korzystasz z najmu długo- czy krótkoterminowego, nasze usługi zawsze są na najwyższym poziomie, co klienci doceniają wielokrotnie wracając do nas oraz polecając Euro Style znajomym.

Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Chopina Warszawa – co nas wyróżnia?

Nasze starania ukierunkowane są na zadowolenie klienta, odczuwamy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy jeśli klient zwraca samochód z uśmiechem i zapewnia, że  przy najbliższej okazji ponownie skorzysta  z oferty Euro Style. Główne zalety wypożyczenia samochodu właśnie u nas:

 • ograniczenie  formalności do minimum
 • prosta rezerwacja – telefonicznie +48 501 944 201 Whatsapp, Viber – mailowo rezerwacja@euro-style.pl  lub wypełniając Formularz Rezerwacji
 • ceny podajemy brutto ( zawierają 23% VAT-u)
 • możliwość rezygnacji z kaucji
 • dogodne formy płatności
 • jesteśmy do dyspozycji również po godzinach pracy biura
 • 100% potwierdzenie rezerwacji klient otrzymuje po wpłacie zadatku
 • oferujemy bezpłatny transport z lotniska do naszego biura, i z biura na lotnisko

Bezpłatny transport z lotniska do biura Euro Style  – jak to wygląda w praktyce?

 • Krok pierwszy – należy  dokonać rezerwacji auta, niezwykle istotne są informacje dotyczące dnia i godziny przylotu
 • Po wylądowaniu na Lotnisku Chopina w Warszawie i odebraniu bagażu konieczny jest telefon na główny numer naszej infolinii – wynajem samochodów Euro Style Rent a Car +48 501 944 201 całodobowo, informacja o wylądowaniu jest nam niezbędna, aby szybko wysłać po Państwa firmowego shuttle busa i odebrać z lotniska
 • Czas oczekiwania na naszego kierowcę to ok. 10 – 15minut. Klientów odbieramy  wyłącznie z wskazanego przez nas miejsca – ” odloty/terminal A B”, na samej górze, na drugim pasie ruchu, vis a vis hotelu Marriott.   W strefie lotniskowej ” Kiss and Fly” samochód może stać maksymalnie 5 minut, dlatego kierowca musi na krótko odjeżdżać i w tym czasie krąży dookoła, jeśli akurat Państwo podeszli, a  busa nie ma – prosimy spokojnie chwilkę zaczekać.
 • Transport z lotniska do naszego biura mieszczącego się przy Alei Krakowskiej 48/52 trwa około 5 minut
 • Po przybyciu do biura sprawnie dokonamy niezbędnych formalności, aby mogli Państwo jak najszybciej  stać się użytkownikami wybranego auta i  mogli cieszyć się z komfortu i wygody jakie zapewniają nasze samochody.
 • Życzymy szerokiej drogi!

Zwrot samochodu przed odlotem z Lotniska Chopina Warszawa

Samochody zwracane są w siedzibie Euro Style Rent a Car, która mieści się przy Alei Krakowskiej 48/52.  Zwrot samochodu zajmuje około 15 minut, po czym natychmiast przewozimy Państwa na lotnisko. Przypominamy o niezbędnej rezerwacji czasu – aby nie narażać się na niepotrzebny pośpiech i stres należy zaplanować zwrot auta sporo przed wylotem,  w miarę bezpieczny zapas czasu to około dwie – trzy godziny.

Serdecznie zapraszamy!  Współpraca z Euro Style Rent a Car to czysta przyjemność płynąca z  pewności, że ktoś dba o Państwa potrzeby i oczekiwania.

Zobacz również:

Poprzedni artykuł

Wynajem długoterminowy samochodów Warszawa – oszczędność aż 23% VAT-u

Następny artykuł

Wynajem samochodu na lotnisku – Euro Style Rent a Car dostarcza auta na każde lotnisko w Polsce

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.