Podróże wynajętym autem Wypożyczalnia aut Wypożyczalnia samochodów Wypożyczalnia samochodów służbowych

Wynajem krótkoterminowy samochodów Warszawa

Wynajem aut Warszawa Mercedes AMG GT 53 5

Wynajem krótkoterminowy samochodów Warszawa. Wynajem samochodu z wypożyczalni na okres krótszy niż 30 dni określamy jako wynajem krótkoterminowy.  Jest to forma bardzo atrakcyjna z wielu względów i klienci chętnie z niej korzystają.  Ten rodzaj umowy przeznaczony jest dla każdego – zarówno osoby prywatnej, jak i przedsiębiorcy w podróży służbowej. Szanujemy czas naszych klientów, więc formalności ograniczyliśmy do minimum.

Wynajęcie auta jest doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla osób będących w danym mieście przejazdem lub krótkotrwałą wizytą, także stali mieszkańcy mogą znaleźć się w sytuacji, w której wypożyczenie auta będzie niezbędne.

Krótkoterminowy wynajem samochodu – w jakich sytuacjach jest świetnym rozwiązaniem?

Posiadanie auta do własnej dyspozycji to wygoda i niezależność. Dzisiejsza codzienność, którą charakteryzuje nadmiar obowiązków zawodowych i rodzinnych wymaga przemieszczania się  z miejsca na miejsce kilka razy
w ciągu dnia. Komunikacja miejska, aczkolwiek w wielu miejscach świetnie funkcjonująca, może nie zapewnić punktualnego dojazdu do miejsca docelowego, nie zapewni również dotarcia bezpośrednio do drzwi, a odległość od przystanku może stanowić problem.

Co możesz zrobić, gdy Twoje auto odmówiło współpracy i oczekuje na naprawę w warsztacie samochodowym?
W jaki sposób dotrzesz do pracy na czas, odwożąc po drodze dzieci do szkoły i przedszkola? Możesz zamówić taksówkę, ale nie polecamy, to dość droga ewentualność i nie daje całkowitej swobody.

Wynajem krótkoterminowy samochodów Warszawa
Wynajem krótkoterminowy samochodów Warszawa

Zdecyduj się na wynajęcie samochodu. W naszej wypożyczalni odbędzie się to szybko i bezproblemowo, wybierzesz auto wg własnego gustu ( może takie, o którym zawsze marzyłeś?) i po podpisaniu niezbędnych dokumentów odjedziesz sprawnym, serwisowanym samochodem, który nie będzie sprawiał najmniejszych problemów. Nasza flota jest imponująca, masz do wyboru zarówno niewielkie samochody miejskie, jak i rodzinne, większe modele oraz wersje sportowe i luksusowe na wyjątkowe okazje.

Samochody do wynajęcia Warszawa

Oprócz awarii własnego samochodu jest wiele sytuacji, w których wynajem krótkoterminowy stanowi  atrakcyjną propozycję:

 • Nie jesteś posiadaczem własnego auta, ale chcesz mieć do dyspozycji samochód nowoczesny, komfortowy, efektowny i ekonomiczny, a przy okazji nie musisz pamiętać o jego obsłudze technicznej i wszystkich formalnościach związanych z posiadaniem własnych czterech kółek. Dodatkowy atut? Możesz np. co miesiąc  podpisywać nową umowę i zmieniać auto, dzięki czemu cały czas jesteś w posiadaniu  innego modelu albo zdecydować się na auto, które najbardziej Ci odpowiada i wynająć  je długoterminowo, wtedy korzystasz
  z pojazdu w ramach stałej opłaty abonamentowej
 • Potrzebujesz auta na krótkotrwały wyjazd – weekend, wycieczkę, rodzinny urlop
 • Musisz wyjechać w podróż służbową i chcesz dysponować komfortowym, niezawodnym samochodem, który dodatkowo podniesie Twój prestiż i będzie stanowił widoczny dowód powodzenia w interesach
 • Potrzebujesz reprezentacyjnego auta na wyjątkowe okazje – uroczystości rodzinne, spotkania firmowe
 • Chcesz zapewnić samochód swojemu kontrahentowi na czas pobytu w Twoim mieście
 • Potrzebujesz dużego samochodu do przeprowadzki lub przewiezienia większych gabarytowo zakupów.

Zalety krótkoterminowego wynajmu samochodów

Wewnętrzne przepisy naszej firmy i obowiązujący regulamin nakierowane są na minimalizację formalności
i oszczędność czasu klienta:

 • rezerwacja samochodu online – będzie czekał na Ciebie  w ustalonym miejscu
 • wybierasz samochód z atrakcyjnej oferty wg własnych upodobań – nasza flota to auta  różnych klas, najnowsze modele znanych i popularnych marek
 • jasne zasady wypożyczenia, przejrzysta umowa bez ukrytych opłat i kontrowersyjnych zapisów
 • otrzymujesz sprawne, bezpieczne, wygodne auto
 • samochody są bogato wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne
 • indywidualnie dobieramy dodatkowe wyposażenie wg Twoich potrzeb – bagażnik dachowy, fotelik samochodowy
 • pełne ubezpieczenie.

Wynajęcie auta na lotnisku

Przylatujesz z zagranicy i nie masz środka transportu, aby móc przemieścić się do rodziny?  Oczekujesz zagranicznego kontrahenta, któremu chcesz zapewnić samochód na czas pobytu w naszym kraju już po wyjściu z samolotu?

Zapraszamy do Euro Style Rent a Car, nasze biura znajdują się  w doskonałej lokalizacji, pracujemy 24h, co ma niebagatelne znaczenie dla klienta. Jesteśmy obecni bez względu na godzinę przylotu, a wcześniej zarezerwowany samochód ( warto skorzystać  z opcji rezerwacji  online )  czeka na parkingu, jest to duża wygoda i oszczędność czasu.

 1. Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Chopina Warszawa 
 2. Wypożyczalnia samochodów Warszawa Modlin lotnisko

Nasze auta doskonale sprawdzą się nie tylko w mieście, ale i  na dalszych trasach –  zapewniają wygodną, komfortową i bezpieczną podróż.

Wynajmij samochód w Euro Style Rent a Car  w wynajmie krótkoterminowym  i zwiedzaj Polskę bądź Europę razem z nami!

Krótkoterminowy wynajem samochodów dla zagranicznych firm

Zagraniczne firmy obecne w Polsce bardzo chętnie korzystają z możliwości wypożyczania samochodów, dotyczy to zarówno wynajmu długo – jak  i krótkoterminowego. W obecnej sytuacji gospodarczo – politycznej  ( pandemia, wojna rosyjsko – ukraińska ) zagraniczne korporacje niechętnie inwestują środki we własne floty samochodowe, wybierają opcję najmu jako zabezpieczającą ich potrzeby, a nie generującą dużych kosztów.

Nasza wypożyczalnia współpracuje z firmami o międzynarodowym zasięgu, posiadamy imponującą flotę pojazdów, doświadczonych pracowników z rzetelną wiedzą zarówno w zakresie motoryzacji, jak również przepisów   podatkowych.  Nasza oferta jest atrakcyjna, transakcja przeprowadzana profesjonalnie i dlatego firmy zagraniczne chętnie z nami współpracują – korzystają z wynajmu samochodów osobowych dla swoich pracowników oraz aut luksusowych dla kadry kierowniczej.

Dla zagranicznych firm wynajem samochodów na dłuższy okres ( powyżej 30 dni ) to optymalizacja kosztów –  otrzymują ceny netto, bez stawki 23% VAT – u, co również przemawia na korzyść takiego rozwiązania, dodatkowo są całkowicie  zwolnione z dbałości
o dobry stan techniczny pojazdów. Kompleksowy serwis i obsługa samochodów leżą w zakresie zobowiązań naszej wypożyczalni.

Zobacz również:

Poprzedni artykuł

Kolizja podczas wynajmu samochodu – jakie informacje musisz uzyskać od sprawcy wypadku?

Następny artykuł

Wynajem długoterminowy samochodów Warszawa – oszczędność aż 23% VAT-u

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.