Samochody luksusowe Wynajem długoterminowy

Wynajem samochodu w dogodnym miejscu i terminie

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Działamy na terenie całej Polski

Wynajem samochodu w dogodnym miejscu i terminie. Coraz bogatsza oferta, cenniki skalkulowane korzystnie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm, to głównie czynniki decydujące o sukcesie na rynku wypożyczalni samochodowych. Oczywiście osoby wybierające usługi Euro Style car rent mają gwarancję nienagannego stanu technicznego i wizualnego oraz młodego rocznika. Gros propozycji stanową pojazdy wyprodukowane rok czy dwa lata temu. Są też modele, które opuściły bramy fabryki w bieżącym roku.

Rynek wciąż rozwojowy i rozwijający się

Przez lata największe wypożyczalnie samochodowe działały przede wszystkim w okolicach lotnisk, dużych dworców kolejowych czy w modnych kurortach. Jednak między innymi ze względu na wysokie ceny gruntów i dzierżawy ziemi oraz ograniczoną konkurencję wynajęcie samochodu było dość kosztowne. Zmiany na rynku nastąpiły, kiedy powstawały niezależne wypożyczalnie (niebędące oddziałami światowych gigantów), z dala od portów lotniczych. Także mniejsze wypożyczalnie oferowały i oferują tanie auta, ale często kosztem jakości. Ich flota często nie oszałamia ani bogactwem oferty, ani rocznikami, ani stanem technicznym i wizualnym. Ponadto konieczność udania się do siedziby małej wypożyczalni, położonej gdzieś na peryferiach, to starta czasu i dodatkowe koszty. Jak więc powinna wyglądać wypożyczalnia samochodów, mająca najlepsze cechy gigantów i niezależnych graczy o lokalnym znaczeniu? To trudne pytanie, ale odpowiedź można znaleźć, zapoznając się z profilem działalności Euro Style rent a car.

Oszczędność czasu

Na początku działalności wypożyczalnia aut Euro Style skupiła się na stołecznym rynku. W Warszawie można było wypożyczyć wybrany pojazd w siedzibie firmy. Było to niezłe rozwiązanie, ale z czasem zmieniły się preferencje klientów, oczekujących czegoś więcej. Dojazd do siedziby wypożyczalni oznaczał stratę czasu i wydatki ponoszone na bilety komunikacji publicznej czy taksówki. Stąd, na początku pilotażowo, Euro Style zaczął oferować dla warszawian usługę typu „door to door”. Po wcześniejszej rezerwacji – internetowej albo telefonicznej – wybrany model samochodu został dostarczany pod wybrany przez klienta adres.

Wypożyczalnia samochodów BMW Warszawa
Wypożyczalnia samochodów BMW Warszawa

Co ważne, usługa ta była (i jest) oferowana przez siedem dni w tygodniu, właściwie bez ograniczeń dotyczących godzin. „Door to door” zyskał na uznaniu zarówno wśród klientów indywidualnych, jak również pośród przedsiębiorców. Także czas wynajmu ustalany był indywidualnie – im dłuższy, tym taniej. Tak było dotąd i tak jest obecnie. Ponadto ceniąc czas osób wynajmujących samochód, do minimum ograniczono formalności. Kolejną istotną informacją jest to, że przy zwrocie auta nie trzeba udawać się do siedziby wypożyczalni. Odbiór przez pracownika Euro Style z lotniska, z domu czy spod biura klienta to następny z plusów.

Nie tylko Warszawa

Poszerzając zakres i jakość usług wypożyczalnia samochodów Euro Style zaczęła oferować usługę „door to door” poza stolicą. Z tej wygodnej formy, dostępnej, co zrozumiałe, za dodatkową opłatą, coraz częściej korzystają osoby spoza Mazowsza. Można dziś zamówić każde auto z Euro Style zarówno z okolic dworców, lotnisk czy hoteli, jak również z firmowych parkingów czy domów.

Wynajem samochodów Warszawa Mercedes
Wynajem samochodów Warszawa Mercedes

Gdynia, Gdańsk, Sopot, Kraków, Poznań, Katowice, Łódź, Szczecin, Poznań, Białystok, Toruń, Rzeszów, Lublin czy Wrocław. Możliwość wypożyczenia samochodu w tych miastach i okolicach jak dotąd nie była tak wygodna. Również po zakończeniu okresu wynajmu można zamówić pracownika Euro Style, który o wyznaczonej godzinie odbierze pojazd od klienta.

Oferta wypożyczalni samochodów Euro Style

Poza możliwością wynajmu „door to door”, młodym parkiem samochodowym, stanem technicznym oraz korzystnymi i przejrzystymi cennikami wypożyczalnia aut Euro Style zasługuje na uznanie ze względu na liczbę marek i modeli. Czekają więc samochody miejskie segmentów A i B (np. Citroen C1 i Opel Corsa), kompakty (Toyoty Auris i Corolla czy Fiat Tipo) czy modele klasy średniej (np. Ford Mondeo i Peugeot 508). Poza tym można wypożyczyć marki premium (Lexus, Volvo, Mercedes, BMW, Land Rover czy Audi), auta sportowe (jak Ford Mustang czy Mercedes AMG) oraz luksusowe (Porsche, Maserati, Bentley). Kuszącą propozycją są też vany i busy. Flota licząca niemal sto różnych modeli przemawia do wyobraźni i z pewnością wkrótce będzie jeszcze liczniejsza.

Poprzedni artykuł

Najpopularniejsze samochody luksusowe w wypożyczalni Euro Style

Następny artykuł

Samochód zastępczy z OC sprawcy – jak długo przysługuje poszkodowanemu?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.