Aktualności Wynajem długoterminowy

Wynajem auta bezterminowy i bez wkładu własnego – wypożyczalnia samochodów Euro Style Rent a Car

Bezterminowy wynajem samochodu dla firm zagranicznych

Wynajem długoterminowy samochodów. Auta na abonament. Wynajem aut bez kaucji. Wynajem samochodów bez udziału własnego. Wypożyczalnia samochodów Warszawa. Bezterminowy wynajem aut. Wynajem samochodu zamiast własnego auta.

Wynajem auta bezterminowy

i bez wkładu własnego – wypożyczalnia samochodów Euro Style Rent a Car

Długoterminowy wynajem auta jest obecnie coraz bardziej popularną alternatywą dla użytkowania własnego pojazdu, i dotyczy to zarówno osób prywatnych, jak i firm.  Rozbudowująca się sieć autostrad zachęca do podróżowania samochodem, nie bez znaczenia jest również rozwój motoryzacji i  co się z tym wiąże  – obecność na rynku coraz nowocześniejszych  aut, z wręcz kosmicznym wyposażeniem. Jazda najnowszym samochodem to ogromna przyjemność i marzenie większości kierowców, jednak nie każdego stać na luksus posiadania takich czterech kółek.

Wypożyczalnie samochodów wychodzą ze swoją ofertą naprzeciw oczekiwaniom klientów, dzięki nim mamy możliwość korzystania z najnowszych modeli aut bez inwestowania  w ich zakup własnych środków.

Wynajem auta bezterminowy
Wynajem auta bezterminowy

Jedną z najlepszych wypożyczalni w Warszawie jest wypożyczalnia  samochodów  Euro Style Rent a Car,  którą znajdziesz w dwóch lokalizacjach – w Alei Krakowskiej 48/52 oraz przy ul. Żwirki i Wigury 42. 

Przy Alei Krakowskiej 48/52 mieści się również nasz parking,  który cieszy się uznaniem  wśród podróżnych udających się na samolot. Wybierając parking  Bliskolotniska.pl. zostawiasz samochód w bezpiecznym i niedrogim miejscu.  Na popularność  parkingu mają wpływ atrakcyjne ceny, częste promocje, bliskość lotniska Chopina ( dojazd zajmuje 5 minut) oraz profesjonalna obsługa. 

Wypożyczalnia samochodów Warszawa  – łatwa i szybka rezerwacja, całodobowa obsługa

Oferta Euro Style przygotowywana jest starannie, tak aby klient miał możliwość podróżowania w komfortowych warunkach i  przy niewielkich kosztach. Dużą część naszej floty stanowią nowe samochody wiodących marek, łatwo więc znaleźć model dla siebie.  Raz do roku wymieniamy flotę, jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat przeczytaj wcześniejszy wpis

Wymiana floty samochodowej w Euro Style Rent a Car – 100 nowych aut prestiżowej marki Mercedes – Benz 

Wymagania klientów zmieniają się, a naszą ambicją jest  posiadanie oferty idealnie ukierunkowanej na ich potrzeby. Zespół Euro Style to osoby kreatywne i zaangażowane, pracujące z pasją i czerpiące satysfakcję z każdego innowacyjnego pomysłu, dzięki któremu  wzrasta standard naszych usług.

Interesuje Cię prosty i szybki  wynajem auta na korzystnych  warunkach?   Zapoznaj się  z ofertą Euro Style i zarezerwuj wybrany model spośród ponad 200 dostępnych. Cała procedura jest łatwa i szybka, na dogodnych dla klienta zasadach:

 • rezerwacja on – line lub telefoniczna rezerwacja @ euro- style.pl    501- 944- 201 
 • samochody dostarczamy w umówione miejsce na terenie całej Polski
 • wynajem aut całodobowo – jesteśmy w kontakcie 24/7,  po wcześniejszym uzgodnieniu masz możliwość otrzymania samochodu bez względu na porę
 • regulamin wynajmu jest zrozumiały i łatwo dostępny na naszej stronie regulamin wynajmu
 • wynajem krótko i długoterminowy na preferencyjnych warunkach np. bez kaucji
 • gwarancja niskich cen
 • wysoka jakość obsługi 
 • w razie niespodziewanych zdarzeń ( kradzież, kolizja czy awaria) pomoc w Polsce i poza granicami kraju przez cały czas trwania wynajmu.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu  + 48 501- 944 – 201    +48 502 – 357 – 493     biuro@euro- style.pl 

 

Wynajem długoterminowy auta, bez wkładu własnego – zalety

Dysponujemy najlepszą  ofertą wynajmu długoterminowego dla osób prywatnych i firm. Wynajem długoterminowy trwa dłużej niż 30 dni, decydując się na taką formę współpracy otrzymujesz idealnie dopasowane do Twoich oczekiwań warunki najmu oraz nowe ( nie starsze niż  rok ) auto w doskonałym stanie technicznym.

 • Przedsiębiorca wynajmujący kilka samochodów na potrzeby swojej firmy może liczyć na specjalną ofertę dobraną indywidualnie do jego potrzeb.
 • Wynajem długoterminowy jest szczególnie korzystny dla przedsiębiorców, firm i instytucji, gdyż pozwala dowolnie  zwiększyć flotę samochodową o auta wybranej marki i klasy( często ważne dla  budowania wizerunku firmy).
 • Wynajem długoterminowy pozwala zatrzymać  środki własne na inne kluczowe dla funkcjonowania przedsiębiorstwa  inwestycje.
 • Wynajem długoterminowy to  również oszczędność czasu – wymaga mniej formalności niż leasing czy zakup auta.
 • Największą zaletą wynajmu długoterminowego są stałe i niskie koszty, co pozwala optymalnie planować budżet bez jego nadmiernego obciążenia.
 • Po wygaśnięciu umowy najmu długoterminowego  można ją kontynuować na dotychczasowych warunkach i bez dodatkowych opłat lub zmienić auto na inny model.

Korzyści z najmu długoterminowego

Decydując się na bezterminową umowę najmu mamy do dyspozycji samochód lub całą flotę na atrakcyjnych warunkach:

 • rezygnując z wysokich kosztów, jakie generuje zakup samochodów zapewniamy sobie lub firmie płynność finansową
 • łatwo kontrolować wydatki związane z użytkowaniem samochodów – opłaty za najem są stałe i regularne( miesięczne )
 • mamy większą możliwość  użytkowania luksusowych pojazdów
 • otrzymujemy fakturę
 • możemy liczyć na pomoc i wsparcie w sytuacjach awaryjnych – np. otrzymanie auta zastępczego w razie potrzeby
 • koszt wynajmu nie obciąża znacząco finansów firmy, więc nie tracimy zdolności kredytowej, a zaoszczędzone na zakupie  samochodów środki można przeznaczyć na inne inwestycje.

Wynajem bezterminowy – co w pakiecie

Sam wybierasz markę i model auta,  w Euro Style zawsze jest to samochód nowy lub z poprzedniego rocznika, poza tym:

 • sprawny technicznie, bezpieczny, regularnie serwisowany
 • wyposażenie dodatkowe dostosowane do Twoich potrzeb
 • samochód przygotowany do wynajmu  – czysty, zatankowany, z uzupełnionymi płynami
 • auto możesz odebrać z dowolnego miejsca w Polsce np. z lotniska w Gdańsku
 • zapewniamy wymianę opon na letnie/zimowe
 • wynajęte auto posiada  pełne ubezpieczenie
 • kontakt z wypożyczalnią i pomoc w sytuacjach awaryjnych 24/7.

Wynajem auta bez kaucji – czyli  brak wkładu własnego

W Euro Style  nie wymagamy kaucji.  Nasze innowacyjne rozwiązanie polega na rezygnacji z tradycyjnej kaucji na rzecz dodatkowego ubezpieczenia. Na  czym to polega? Wykupujesz dodatkowe ubezpieczenie w wysokości + 30% od końcowej ceny wynajmu i dzięki temu nie musisz wpłacać  kaucji.

Na jakie korzyści z takiego rozwiązania możesz liczyć? Otóż zyskujesz spokój i beztroskę, ponieważ nie odpowiadasz za szkody powstałe
w czasie wynajmu, wszelkie ewentualne, nieplanowane koszty np. awarii pokrywa ubezpieczyciel.

Nasza oferta:

Zobacz również:

Poprzedni artykuł

Wynajem samochodu dla firm zagranicznych

Następny artykuł

Na czym polega udział własny w szkodzie w wypożyczalni samochodów?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.