Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy samochodu na zagraniczną firmę

Wynajem długoterminowy samochodu na zagraniczną działalność. Czy taka forma finansowania opłaca się firmie?

Czy pracujesz w Polsce, ale w firmie, która ma swoje oddziały również za granicą? A może jesteś przedsiębiorcą świadczącym innowacyjne usługi kontraktowe lub projektowe?
Zauważyłeś, że klienci z Twojej korporacji oczekują, że będziesz otwarty na relacje międzynarodowe i coraz bardziej mobilny? Jeśli na przynajmniej jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, na pewno potrzebujesz sprawnych samochodów wysokiej jakości i chcesz do minimum ograniczyć koszty związane z utrzymaniem tradycyjnej floty.
Wartym polecenia rozwiązaniem dla działalności zagranicznych, czy spółek jest obecnie zawarcie umowy na długoterminowy wynajem samochodu. Przekonaj się, jak zoptymalizować działanie swojej firmy, decydując się na długoterminowy wynajem aut – również pod kątem korzystania z nich poza granicami Polski.

Dla kogo jest długoterminowy wynajem aut?

Wypożyczalnie aut coraz częściej wychodzą naprzeciw oczekiwaniom współczesnych przedsiębiorców prowadzących interesy za granicą i proponują im ciekawą alternatywę wobec zakupu, czy popularnego leasingu samochodów w postaci wynajmu długoterminowego wybranego przez najemcę pojazdu.
Długoterminowy wynajem auta to wypożyczenie go na określony wcześniej w umowie okres – zwykle obejmujący od 1 miesiąca do 5 lat. Warto mieć świadomość, że najemca samochodu podczas trwania takiej długoterminowej umowy nie musi ponosić kosztów związanych z jego eksploatacją i może zapomnieć o żmudnych czynnościach administracyjnych takich jak np. przeglądy, ubezpieczenia, ewentualne naprawy, jak również cały outsourcing floty.

Z tego względu długoterminowy wynajem samochodów okazuje się ekonomicznym oraz wygodnym rozwiązaniem zwłaszcza dla szefów firm, którym zależy na tanim i bezpiecznym podróżowaniu bez tracenia zdolności kredytowej, czy konieczności regularnego zakupu luksusowych pojazdów służbowych. Co zrobić, by Twoi pracownicy byli mobilni i zawsze sprawnie realizowali powierzone im zadania, czy to w Polsce, czy to poza granicami naszego kraju?

Wynajem samochodów z opcją na długi termin to świetne rozwiązanie, które chwali sobie niejedna firma rodzinna, korporacja, czy spółka mająca swoje oddziały w krajach Europy, lub nawet poza nią.

Co oferuje rzetelna wypożyczalnia samochodów?

W katalogu godnej polecenia wypożyczalni samochodów z opcją wynajmu długoterminowego znajdziesz nie tylko luksusowe modele podnoszące prestiż Twojej firmy (np. bawarską limuzynę BMW serii 7, albo sportowy sedan Lexus IS), ale też wygodne auta umożliwiające bezpieczny transport większej

Wypożyczalnia samochodów Warszawa BMW serii 5 5
Wypożyczalnia samochodów Warszawa BMW serii 5 5

grupy pracowników np. VANY takie jak Volkswagen Caravelle, czy też Chrysler Voyager.
Jeśli zdecydujesz się na długoterminowy najem auta ze sprawdzonej wypożyczalni, będziesz mógł cieszyć się jego beztroską eksploatacją w każdych warunkach, bez ponoszenia odpowiedzialności za jego serwisowanie, czy też przechowywanie opon letnich/zimowych. Co więcej Klient korzystający z wynajmu długoterminowego samochodów na godziwych warunkach, nie ponosi ryzyka wiążącego się z utratą ich wartości, na co niejednokrotnie narażeni są przedsiębiorcy sprzedający własne auta.

Ile może kosztować długoterminowy wynajem samochodu?

Długoterminowe wypożyczenie samochodu przynosi firmie wiele korzyści finansowych i administracyjnych, a przy tym gwarantuje bezpieczną oraz komfortową jazdę również podczas wyjazdów służbowych czy świadczenia usług kontraktowych. Niestety wielu przedsiębiorców prowadzących zagraniczne interesy wychodzi z błędnego założenia, że usługa długoterminowego wypożyczenia samochodów jest dla nich zbyt kosztowna, albo nie dostosowana do ich indywidualnych potrzeb. Tymczasem długoterminowy wynajem samochodów to atrakcyjna i godna polecenia oferta również pod względem finansowym: cechuje się niższą miesięczną opłatą w porównaniu do wysokości raty leasingu i umożliwia zaliczenie opłat związanych z najmem do kosztów prowadzenia Twojej firmy.

Wypożyczalnie samochodów takie jak warszawska Euro Style z myślą o potrzebach nawet najbardziej wymagających klientów, oferują wynajem auta długoterminowo na działalność zagraniczną lub spółkę w ratach pomniejszonych (uwaga!) o cały podatek VAT w wysokości 23%.

Zdaniem ekonomistów i specjalistów z branży motoryzacyjnej wynajem długoterminowy samochodów ze sprawdzonej wypożyczalni to w obecnych czasach najbardziej opłacalna forma finansowania zarówno dla dużych, jak i mniejszych, rodzinnych firm. Dzięki wygodnej usłudze wynajmu długoterminowego można cieszyć się podróżami w komfortowych warunkach, maksymalnie dopasowanych do potrzeb firmy oraz indywidualnych upodobań jej pracowników. Do największych atutów takiej formy wynajmu samochodu należą również: stałe koszty ubezpieczenia, brak ryzyka związanego z utratą wartości samochodu po zakończonym kontrakcie, czy okazja do testowania coraz to nowych luksusowych modeli samochodów – na atrakcyjnych warunkach spłaty rat – nawet z 0% VATem.
W cenie wynajmu długoterminowego samochodu na korzystnych warunkach z pewnością znajdziesz również Assistance, ubezpieczenie OC, AC, NNW.
Czy wciąż masz obiekcje związane z wyborem usługi, jaką jest wynajem długoterminowy aut?
Najem luksusowego samochodu (np. Mercedesa BMW Audi) zwiększy prestiż Twojej firmy i pozwoli cieszyć się większym szacunkiem w gronie własnych

Wypożyczalnia Samochodów Mercedes
Wypożyczalnia Samochodów Mercedes

pracowników.
Wypożyczalnia samochodów z opcją najmu długoterminowego pozwoli Ci spełnić każde marzenie związane z podróżą stylowym pojazdem i ułatwi zaoszczędzenie pieniędzy umożliwiających wdrożenie innowacyjnych projektów o międzynarodowym zasięgu.
Z powyższych względów oferta długoterminowego najmu samochodów jest godna polecenia zarówno małym, rodzinnym przedsiębiorstwom, jak i dużym firmom, a nawet wielkim korporacjom.
Poznaj naszą ofertę: Wynajem długoterminowy samochodów
Zobacz również:

Poprzedni artykuł

Wynajem samochodów na wakacje 2021

Następny artykuł

Wynajem samochodu w firmie, jak rozliczyć jako przedsiębiorca fakturę za wynajem

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.