Wyjazd służbowy bez auta Wynajem długoterminowy Wypożyczalnia aut

Działanie wypożyczalni samochodów w czasie pandemii koronawirusa

Działanie wypożyczalni samochodów w czasie pandemii koronawirusa.  Chociaż w pewnym momencie ruch w pandemii koronawirusa by znacznie ograniczony, w wielu przypadkach konieczne jest udanie się do rodziny, aby im pomóc lub załatwić ważne sprawy w ich rodzinnym mieście. Pomimo zamkniętych granic nadal funkcjonują wypożyczalnie samochodów w kraju, a wypożyczalnie samochodów jest jak najbardziej dozwolone. Jak działają wypożyczalnie samochodów w czasie pandemii koronawirusa? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Środki bezpieczeństwa w wypożyczalni samochodów

Działania, które wypożyczalnie podjęły w odpowiedzi na sytuację epidemiologiczną, mają oczywiście na celu zwiększenie środków bezpieczeństwa związanych z zachowaniem dystansu, czy też dezynfekcję samochodu przy każdym jego zwrocie. Zakupiono środki ochrony indywidualnej i środki dezynfekujące, które posłużą do wyczyszczenia wnętrza aut po każdym wypożyczeniu auta przez Klienta. Jesteśmy w decydującej fazie walki z koronawirusem i każda wypożyczalnia musi współpracować ze swoimi Klientami, aby dołożyć wszelkich starań by zapewnić dodatkowy aspekt bezpieczeństwa.
W przeszłości działania będą koncentrowały się na stanie floty, komforcie kierowcy i pasażerów oraz nienagannym stanie auta. Teraz dodano inny wymiar, aby zminimalizować ryzyko infekcji. Mierzy się temperaturę osób zajmujących się utrzymaniem floty, od osób zajmujących się czyszczeniem samochodów, personelu serwisowego, który ma bezpośredni kontakt z klientami, po pracowników związanych z biurem.

Obsługa Klientów w wypożyczalni samochodów

W dobie pandemii koronawirusa SARS-COV 2 szczególnie nie tylko dba się o bezpieczeństwo Klientów, ale także wszystkich pracowników. Dlatego część zespołu zapewnia zdalne wsparcie, a pracownicy obsługujący w biurze są wyposażeni w niezbędne środki ochrony indywidualnej zalecane przez epidemiologów i autorytatywne organizacje, takie jak rękawiczki, maski, środki dezynfekujące. Dlatego wypożyczenie samochodu jest korzystniejszą opcją dla komunikacji miejskiej. W komunikacji miejskiej mamy do czynienia z nieograniczoną liczbą osób, co znacznie zwiększa ryzyko zakażenia.

Pandemia, nie tylko wypożyczalnie, ale również i wiele innych firm, wymusiła do poszukiwania nowych form promocji, ale także do stosowania nowoczesnych technologii w systemach pracy i obsługi klienta. Dziś część zespołu pracuje z domu za pośrednictwem komunikacji elektronicznej. Koronawirus zmusił wiele dzisiejszych przedsiębiorstw do maksymalizacji wykorzystania technologii i wdrożenia pracy zdalnej. W przyszłości przedsiębiorcy nie będą już tylko musieli polegać na doświadczeniu osób z najbliższej okolicy zakładu. Swoją wiedzą oraz profesjonalizmem będzie można się podzielić praktycznie z każdego zakątka Ziemi.

Wypożyczenie auta alternatywą na jazdę komunikacją miejską

Jeżeli boisz się jeździć komunikacją miejską i chcesz bezpiecznie dojeżdżać do swojej pracy, ale nie masz własnego samochodu, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przestrzegamy wszelkich procedur bezpieczeństwa i higieny w wypożyczanym aucie. Ograniczamy również bezpośredni kontakt z klientami. Dezynfekujemy wszelkie powierzchnie i auto każdego klienta. Skorzystaj z oferty Euro-Style i miej pewność 100% bezpieczeństwa i komfortu jazdy.
Poznaj inne artykuły:

 

Poprzedni artykuł

Rodzaje pojazdów dostępne w wypożyczalni samochodowej

Następny artykuł

Szkoda z oc sprawcy podczas wynajmu samochodu

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.